Життя Китаю в перші дні травня (фото)

14 травня 2021 о 17:00 - 1679

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Життя Китаю в перші дні травня (фото)

У Китаї, як і у кожній країні світу, щоденно відбуваються значущі чи просто цікаві події. Але не кожний має можливість та час слідкувати за цими змінами. Тому ми пропонуємо невеликий огляд життя Китаю за перші травневі тижні у цьому фоторепортажі.

При підготовці матеріалу “Лица” використовували фото та інформаційні повідомлення китайського агентства Сіньхуа.

Генсек ЦК КПК Сі Цзіньпін 13 травня проінспектував проект з перекидання води з півдня на північ в міському окрузі Наньян провінції Хенань.

У другій половині дня він вирушив у повіт Сичуань, де оглянув водозабірний вузол “Таоча”, водосховище Даньцзянкоу і село Цзоучжуан. Сі Цзіньпін заслухав інформацію про будівництво, управлінні і експлуатації центральної лінії проекту по перекиданню води, а також про охорону навколишнього середовища в районі водозабору.

 

Завдяки багаторічним зусиллям по екологічному відновленню в національному парку водно-болотних угідь Чішаньху, розташованому в повіті Лайань пров. Аньхой (Східний Китай), тут сформувався унікальний водно-болотний ландшафт з десятками тисяч болотних кипарисів, що дозволило парку стати “раєм” для проживання та гніздування безлічі птахів.

30-а Китайська міжнародна виставка велосипедів розпочала 5 травня роботу в Шанхаї. У чотириденному заході беруть участь понад 1000 компаній.

У понеділок в Народній лікарні при Пекінському університеті та Лікарні китайсько-японської дружби в Пекіні відбулися святкові заходи, присвячені 110-му Міжнародному дню медичної сестри, який припав на 12 травня.

З ініціативи Міністерства комерції КНР і уряду южнокитайской провінції Хайнань Перша китайська міжнародна експозиція споживчих товарів відкрилася 7 травня у місті Хайкоу. У заході беруть участь приблизно 1 500 підприємств з майже 70 країн і регіонів світу.

Солеварні, розташовані на березі моря в селищі Гансі міста Жунчен пров. Шаньдун, виглядають як різнобарвна палітра.

У перший день сезону лися, або “початок літа”, – одного з 24 сезонів китайського сільськогосподарського календаря – селяни старанно трудяться на полях по всьому Китаю.

Підприємства текстильної промисловості в районі Цзімо міста Циндао в даний час активно виконують виробничі замовлення, задовольняючи високий попит на внутрішньому і зовнішньому ринках.

У період загальнонаціональних канікул з нагоди 1 травня кореспондент Сіньхуа відвідав міста Хефей і Уху, де застав за напруженою роботою молодих співробітників поліції. Він засняв на камеру трудові будні поліцейських,  віддавши данину поваги їх відданій службі в період свят.

“Лица” також повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: