68 осіб загинуло під час вибуху біля школи в Афганістані (фото)

10 травня 2021 о 14:00 - 5435

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


68 осіб загинуло під час вибуху біля школи в Афганістані (фото)

Число загиблих в результаті вибуху бомби біля школи 8 травня в столиці Афганістану Кабулі досягло 68.

Про це, за повідомленням Reuters,  заявили в неділю офіційні особи. Лікарі  намагаються надати допомогу 165 пораненим жертвам, а сім’ї відчайдушно шукають зниклих безвісти дітей.

У суботу ввечері вибухи потрясли район Дашті-е-Барч, де проживає велика община шиїтів з етнічної меншини хазарейців, яке в минулому було піддано нападам з боку сунітського угруповання «Ісламська держава».

Замінований автомобіль був підірваний перед школою Сайед Аль-Шухада, а ще дві бомби вибухнули, коли учні в паніці вибігли на вулицю.

Деякі сім’ї все ще шукають своїх дітей в лікарнях.

«Перший вибух був потужним і стався так близько до дітей, що деяких з них не вдалося знайти», – сказав афганський чиновник, зберігаючи анонімність.

Очевидець повідомив агентству Рейтер, що всі жертви, крім семи або восьми, були школярками, які поверталися додому після закінчення навчання.

У суботу президент Ашраф Гані звинуватив повстанців Талібану, але представник цього угруповання заперечує  причетність і засуджує будь-які напади на мирних жителів Афганістану.

Папа Франциск назвав цей теракт «нелюдським актом» в зверненні до паломників на площі Святого Петра у Ватикані в неділю.

“Лица” також повідомляли:

  • Через тисняву ​​на релігійному фестивалі в Ізраїлі 44 людини загинули, десятки постраждали

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: