Світ у фото: перший тиждень травня

11 травня 2021 о 12:55 - 1364

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Світ у фото: перший тиждень травня

Від людини, що рятується від жару поховальних вогнищ жертв COVID-19 в  Індії (на фото під заголовком), до відвідувачів, які захоплюються відкритою після карантину Сікстинською капелою в Римі.

Це та багато іншого – у фотогалереї  найбільш виразних світлин з усього світу, зроблених або опублікованих за останній тиждень агентством Associated Press.

Літня пацієнтка з COVID-19  в лікарні прифронтового міста Красногорівка, недалеко від Донецька, Україна,  5 травня 2021 року (AP Photo/Felipe Dana).

Протестуючі захищаються імпровізованими щитами в зіткненнях з поліцією під час загальнонаціонального страйку  проти запропонованої урядом податкової реформи в  Колумбії,  30 квітня 2021 року (AP Photo/Andres Gonzalez).

Відвідувачі захоплюються Сікстинської капелою з нагоди відкриття музею в Римі,  3 травня 2021 року (AP Photo/Alessandra Tarantino).

Український солдат вказує на гелікоптер  на лінії відділення від проросійських сил недалеко від Донецька, Україна,  3 травня 2021 року (AP Photo/Felipe Dana).

Християнські паломники тримають свічки під час церемонії Благодатного вогню в Храмі Гробу Господнього, де, на думку багатьох християн, Ісус був розп’ятий, похований і воскрес із мертвих, Єрусалим,  1 травня 2021 року (AP Photo/Oded Balilty).

Палестинські жінки беруть участь в останній п’ятничній молитві священного місяця Рамадан в мечеті Купол Скелі, Єрусалим, 7 травня 2021 року (AP Photo/Mahmoud Illean)

Гравець “Парі Сен-Жермен” Неймар (зліва) кидає виклик Фернандіньо з «Манчестер Сіті» під час півфінального футбольного матчу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» і ПСЖ на стадіоні Etihad в Манчестері, 4 травня 2021 року (AP Photo / Dave Thompson).

Панделела Памг з Малайзії виконує стрибок в фіналі жіночого турніру  на етапі Кубка світу FINA зі стрибків у воду в Токіо, 5 травня 2021 року. Панделела виграла золоту медаль в цьому виді. (AP Photo/Koji Sasahara)

Жінка несе дерев’яний хрест під час помолитовної ходи, яка має на меті  зменшити активність вулкана Пакая, Гватемала, 5 травня 2021 року (AP Photo/Moises Castillo).

Тім Бремер (праворуч), одягнений в костюм героя Зоряних воєн під час святкування Дня Зоряних воєн в  Лос-Анджелесі,  4 травня 2021 року (AP Photo/Jae C. Hong).

6-річна Херан Абебі реагує на те, як її батько Алебель Белай отримує щеплення вакциною Johnson & Johnson від COVID-19, 6 травня 2021 року,  Центр Кеннеді у Вашингтоні (AP Photo/Jacquelyn Martin).

Вілли на березі острова Пальма Джумейра в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати,  6 квітня 2021 року (AP Photo/Kamran Jebreili).

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: