Ахметов “обійшовся легким переляком”

10 травня 2021 о 15:00 - 3105

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Ахметов “обійшовся легким переляком”

Український олігарх Рінат Ахметов розповів, чи хворів він на коронавірус.

Про це, за інформацією УкрРудПрому, Ахметов поділився в інтерв’ю ведучому програми “Великий футбол” Олександру Денисову на Україна 24.

“У мене було спілкування і з’ясувалося, що ця людина була інфікована і захворіла. Потім, на наступний день, коли зателефонувала і сказала мені про це, то моє обличчя б прикрасило будь-які поминки. Я вже відчуваю, що всі симптоми у мене зібралися в одну секунду. Я відчуваю – все болить. Починаю перевіряти, десять раз перевірив – все добре, все нормально. Але в підсумку, як зараз пам’ятаю, це було 7 березня, я здав ПЛР і тест показав позитивний результат. Ну я вже відчуваю, що все, температура. А до цього симптомів не було. На наступний день знову здаю – знову позитивний. Ну все, думаю, у мене позитивний тест. Починаю міряти сатурацию: раз міряєш – там одне показує, другий – друга показує, третій – третя показує. У мене 3 або 4 різних приладу на кожному пальці – і сидиш цілодобово міряєш. В результаті за великим рахунком, нічого немає.

Думаю, може в легкій формі щось проходить. Потім пройшло днів 4-5, думаю: дай-но здам ПЛР, здав – все нормально, негативний. Ну, думаю, що щось не так, тепер не знаєш, чому вірити. І кожен день я почав здавати ПЛР протягом 10-15 днів. Весь час – негативний. Тобто я відбувся легким переляком. Але я хочу сказати, що стан дуже неприємне, коли тобі сказали “позитивне” і ти йдеш, я як зараз пам’ятаю, ось тут ребро закололо, а я думаю: “Ух ти, ти дивись, як працює, як працює! Ребра виламує”, – розповів Ахметов.

Нагадаємо, що Ахметов займає першу сходинку в українському топі багатіїв за версією Forbes.

“Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: