Ахметов заперечує, що збирається створити свою партію

04 травня 2021 о 14:00 - 1055
Ахметов заперечує, що збирається створити свою партію

Олігарх Ринат Ахметов заперечує щодо створення своє нової партії, аби впливати на депутатські групи у Верховній Раді та заявив, що не збирається займатися ніякими старими або новими політичними проєктами. 

Про інформацію, щодо створення партії за «принципом Партії регіонів 2.0» повідомили в Українській правді.

«Чутки коментувати немає сенсу, як і мотиви людей, які їх поширюють. Що стосується мене, кажу ствердно: ніякими новими чи старими політичними проектами я займатися не буду. І дуже хотів би, щоб мої друзі теж ними не займалися. Але впливати на них я не можу — це їх право, їхній вибір і їх відповідальність.

Я вважаю, що кожен повинен робити свою справу: бізнесмени займатися бізнесом, а політики — політикою. І я категорично проти того, щоб було навпаки — коли бізнес йде в політику, а діючі політики стають бізнесменами «, — сказав Ахметов.

Ще олігарх зазначив, що політика його не цікавить, а кожен депутат Верховної Ради сам приймає рішення і сам несе за них відповідальність.

Хоча чутки серед наближених до Ахметова нардепів вже поширюються, мова йде про створення політичної сили, куди можуть увійти молоді люди, які раніше не займалися політикою, але мають показний трудовий та кар’єрний стаж, переважно на великих підприємствах самих Ахметова-Новинського.

«Зараз потрібно створювати партії за принципом «Партія регіонів 2.0″. Тобто це професійні люди, орієнтовані на стабільність України, які будуть нормально сприйматися в усіх регіонах», — поділився один з наближених до Ахметова нардепів.

Але у квітні в Кабміні розглядали законопроєкт, який завдає відчутного удару по бізнесу Ахметова.

Також нагадаємо, що ми повідомляли, як Google обігнав підприємство Ахметова по сумі сплачених податків в Україні.

Поділитися: