Байден планує вакцинувати 70% дорослих американців до 4 липня

05 травня 2021 о 12:15 - 1316

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Байден планує вакцинувати 70% дорослих американців до 4 липня

Президент Джо Байден поставив нову мету вакцинації – провести хоча б одне щеплення для 70% дорослих американців до 4 липня, коли в США відзначають День незалежності.

Як повідомляє Associated Press, попит на вакцини помітно впав по всій країні. Прагнучи спростити отримання щеплень, Байден у вівторок закликав штати зробити вакцини доступними на постійній основі. Його адміністрація переходить до переносу доз зі штатів з більш слабким попитом в області з підвищеним інтересом до щеплень.

«Вам дійсно потрібно пройти вакцинацію, – сказав Байден, – Навіть якщо у вас низький шанс серйозно захворіти, навіщо ризикувати? Це може врятувати вам життя або життя того, кого ви любите».

Мета Байдена полягає в тому, щоб зробити хоча б перше щеплення 181 мільйону дорослих та повністю вакцинувати 160 мільйонів американців.

Уже понад 56% дорослих американців отримали хоча б одну дозу вакцини від COVID-19, і майже 105 мільйонів чоловік повністю вакциновані. В даний час в США вводять перші дози в кількості близько 965 000 на день – удвічі менше, ніж три тижні тому.

Байден сказав, що адміністрація зосередить увагу на трьох категоріях, намагаючись збільшити темпи їх вакцинації:

  •  Дорослі люди, яким обов`язково потрібно вакцинуватись.
  •  Ті, хто хворіли та не поспішають отримати вакцину
  •  Підлітки у віці 12-15 років після затвердження федеральними властями вакцинації для цієї вікової групи.

Чиновники сподіваються, що поширення вакцинації на підлітків – які можуть отримати першу дозу в одному місці, а другу – в іншому місці, якщо необхідно, –  прискорить скорочення числа випадків зараження вірусом в країні і дозволить школам відновити роботу з мінімальними перебоями.

“Лица” також писали: На Дніпропетровщині почнуть вакцинувати людей категорії 65+

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: