На лаву підсудних сідає директор департаменту транспорта Дніпра

10 лютого 2021 о 13:35 - 1808

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На лаву підсудних сідає директор департаменту транспорта Дніпра

Жовтневий районний суд 29 січня 2021 р. отримав на розгляд обвинувальний акт відносно директора Департаменту транспорта та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Маковцева Ігоря Ігоровича (справа № 201/1073/21).

Про це повідомляє портал «Судова влада України».

Скрин даних порталу «Судова влада України»

 

Згідно ухвал у Єдиному держреєстрі судових рішень, чиновника прокуратура обвинувачує (кримінальне провадження №42019040000000592 від 10.09.2019 року) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Покарання – позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 8.500 до 17.000 гривень.

«Лица» раніше детально пояснили, з чого складалися порушення при закупівлі департаментом транспорта зупиночних комплексів.

«…Використовуючи при цьому своє службове становище як директора Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради ОСОБА_1 (Маковцев – ред.), знаходячись в своєму робочому кабінеті, розташованому в приміщені Дніпропетровської міської ради, за адресою: м.Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75, діючи умисно та усвідомлюючи при цьому, що роботи з монтування, здійснення заходів щодо благоустрою території зупинок громадського транспорту є фактично будівельно монтажними роботами, при проведенні яких обов`язково складається офіційний документ, форма якого затверджена Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, від 04.12.2009 №554 «Про затвердження примірних форм первинних документів з обліку в будівництві», – Акт приймання виконаних будівельних робіт форми КБ-2в, а також що вартість вказаних зупинок є завищеною, підписав акт приймання-передачі №1 від 14.06.2018 та акт приймання-передачі №2 від 08.08.2018 офіційні документи, про прийняття від постачальника конструкцій зупинок громадянського транспорту, фактично розуміючи при цьому що за фактом виконання робіт повинні були складатися Акти приймання виконаних будівельних робіт форми КБ-2в», – йдеться у судовій ухвалі.

За результатами оборудки сума безпідставно перерахованих за чотири зупиночних комплекси коштів становить 327.879 грн.

Зараз Маковцев, як писали «Лица», перебуває під заставою у розмірі 175.760 грн.

Цікаво, що на скаргу мешканця Дніпра Олексія Мазура на «Гарячу лінію голови Дніпропетровської облдержадміністрації» про перебування на своїй посаді підозрюваного Ігоря Маковцева, відповів… сам Ігор Маковцев.

«Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України», – повідомив, зокрема, підозрюваний.

Скарга Олексія Мазура

Відповідь чиновника Маковцева

 

Раніше «Лица» повідомляли, що на лаву підсудних завтра сідає директорка «гуманітарного» департаменту Дніпра Ксенія Сушко. Сьогодні її Дніпровська міськрада призначила заступницею міського голови Бориса Філатова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: