Чиновники міськради Дніпра зловживали на встановленні зупинок громадського транспорту

26 вересня 2020 о 09:25 - 2969

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Чиновники міськради Дніпра зловживали на встановленні зупинок громадського транспорту

Двом директорам – департаменту та КП – Дніпровської міської ради повідомлено про підозру.

Про це інформує пресслужба облпрокуратури.

За даними слідства, дії підозрюваних спричинили державі збитки у понад 3,2 млн грн.

Зокрема, в інформації йдеться:

«Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора одного з департаментів Дніпровської міської ради та директора комунального підприємства міськради за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

За даними слідства, протягом 2017-2018 рр. вказаними посадовцями укладено з товариством з обмеженою відповідальністю ряд договорів на закупівлю конструкцій зупинок громадського транспорту на загальну суму майже 8 млн грн.

У подальшому директор департаменту та директор комунального підприємства міської ради, зловживаючи службовим становищем, підписали акти приймання-передачі, достовірно знаючи, що вартість поставленого товару є завищеною».

У Єдиному держреєстрі судових рішень «Лица» відшукали документи по кримінальному провадженню за №12018040000000654 від 02.07.2018. В них йдеться:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що за результатом проведених КП «Дніпротранскомплекс» ДМР (ЄДРПОУ 02655018) відкритих торгів на закупівлю виробів і конструкцій для облаштування зупинок громадського транспорту, 20.11.2017 р. з підприємством ТОВ Торгівельний дім «Лайт Енерджі» (ЄДРПОУ 41551658, директор ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1) укладено договір № 20-11/2017 на суму 1.998.000 грн., предметом якого є поставка та облаштування 9 зупинок громадського транспорту у м. Дніпро по вул. Набережна Заводська. …

Безпосередньо роботи з улаштування зупинок громадського транспорту виконуються некваліфікованою робочою силою та з порушенням державних будівельних норм, посадовими особами ТОВ ТД «Лайт Енерджі» завищується вартість виконаних робіт та ціни будівельні матеріали, в той же час, більша частина коштів була розтрачена шляхом перерахування на рахунки суб’єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності та переведення їх у тіньовий сектор економіки».

При цьому у 2017 році пресслужба міськради цитувала директора КП «Дніпротранскомплекс», який запевняв, що

«всі зупинки оснащено засобами інвесторів, місто не витратило жодної копійки з бюджету».

За даними системи аналізу Сlarity Рroject, з 2017 року КП «Дніпротранскомплекс» закупило у ТОВ Торгівельний дім «Лайт Енерджі» конструкцій зупинок громадського транспорту на 11.500.000 грн.

На офіційному сайті Дніпровської міської ради вказано, що директором Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури є Маковцев Ігор Ігорович.

Скрин даних офіційного сайту міськради

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: