У мера Дніпра буде три нових заступники

10 лютого 2021 о 11:30 - 1372

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У мера Дніпра буде три нових заступники

На позачерговій сесії міської ради VIII скликання затвердили трьох нових заступників міського голови Дніпра.

Про це повідомили у Дніпропетровській міській раді.

Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності став Денис Колесников.

Що відомо про Дениса Колесникова. У 2016 році захистив дисертацію і отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук. З січня минулого року  займав посаду доцента кафедри цивільного, адміністративного та фінансового права Класичного приватного університету ім. академіка Володимира Сташиса.

З квітня 2018 по квітень 2019 року Колеснікова був заступником керівника Ради громадського контролю Державного бюро розслідувань.

За інформацією сайту декларацій, Денис Вікторович Колесніков – керуючий партнер адвокатського об’єднання «ПРАВО ТА ЗАХИСТ». На дружину, Надію Колесникову, оформлений дачний будиночок в Слобожанському в 208,2 м кв, ділянки в Слобожанському 490 м кв та 522 м кв, квартири в Дніпрі 62,8 м кв і 52,8 м кв. На Дениса Колесникова зареєстровано ділянку 950 м кв в селі Стрілкове в Генічеському районі Херсонської області. З транспорту у подружжя є гідроцикл BRP GTX LTD 2019 року випуску.

Також, Денису Колеснікову належить половина статутного капіталу фірми «АСПЕКТ» і велика частина компанії «ПРАВО ТА ЗАХИСТ».

За 2019 рік Колесніков заробив 1 млн 716 тис. 711 грн і ще 77 грн були у вигляді бонусів на банківській картці. Дружина заробила 105 тис. 526 грн. Готівкою і на банківських рахунках у подружжя було 1 млн 821 тис. 312 грн. і 93 тис. 200 доларів.

Заступницею міського голови з питань діяльності виконавчих органів стала директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Ксенія Сушко, яка вже завтра має сісти на лаву підсудних.

За даними декларації, Ксенія Сушко володіє двома авто (Mazda 03 та CITROEN C5), тримає 40 тис. $ у готівці, а зарплатня її за 2019 рік склала 273 053 грн.

Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації став Костянтин Цепенніков.

Цепенніков народився в 1979 році в Дніпропетровську. Першу вищу освіту здобув в ДНУ ім. Олеся Гончара за спеціальністю «Правознавство». Другу вищу отримав в приватному вузі – Міжнародному інституті менеджменту в Києві. Був директором донецького представництва компанії Kyivstar, а у вересні 2009 року обіймав посаду директора з регіонального розвитку компанії «Українські новітні технології».

В його декларації  є згадка про два авто: Lexus RX 2006 року випуску і Opel Vectra 2005 року випуску.

Раніше ми повідомляли про те, що рішення про «злиття» лікарень та поліклінік Дніпра прийняте по сфальсифікованому документу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: