Підозрюваний директор департаменту транспорта Маковцев сплатив за себе заставу

01 грудня 2020 о 14:10 - 2078

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Підозрюваний директор департаменту транспорта Маковцев сплатив за себе заставу

Запобіжний захід у вигляді застави у сумі 175.760 грн отримав директор Департаменту транспорта та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради. Він сплатив заставу, і просив суд не продовжувати строк досудового розслідування.

За матеріалами кримінального провадження №42019040000000592, яке зареєстроване в ЄРДР 10.09.2019 року, чиновника підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України, що карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1.000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8.500-17.000 грн – ред.).

Про це йдеться в ухвалі Індустріального районного суду м. Дніпра від 23 листопада 2020 року.

Згідно даних офіційного сайту Дніпровської міськради, цю посаду займає Маковцев Ігор Ігорович.

Скрин даних сайту міськради

 

За даними слідства, Маковцев підписав документи про купівлю у ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» (код ЄДРПОУ: 41551658) зупинок транспорту за завищеними на 34% цінами.

Минулого місяця «Лица» написали про цю оборудку:

«Основним видом діяльності за КВЕД фірми була «неспеціалізована оптова торгівля». На початку 2019 року, коли слідчі посилено розкопували деталі афери, «ТД «Лайт Енерджі» терміново перейменувалося в «Зарочін» і «переїхало» в село Трикрати Миколаївської області, мабуть, подалі від правоохоронців і податківців. «ТД «Лайт Енерджі» зупинки не збирало, а лише виступало прокладкою».

Наразі ТОВ «Зарочін» (перейменоване ТОВ «ТД «Лайт Енерджі») належить «ВІОЛІНТА БІЗНЕС ГРУП ЛТД.» з Сейшельських островів.

Скрин даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 

«Двомісячний строк досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні закінчується 25.11.2020, однак завершити досудове розслідування до вказаного строку не можливо, оскільки необхідно виконати наступні слідчі (розшукові) та процесуальні дії:

  • допитати в якості свідка уповноважену особу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради ОСОБА_3;
  • провести тимчасовий доступ до завірених копій податкових документів ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» (код ЄДРПОУ 41551658), які знаходяться в приміщенні ГУ ДФС у Миколаївській області;
  • залучити та допитати в якості потерпілого представника Дніпровської міської ради;
  • скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування; виконати інші слідчі (розшукові) дії, необхідність в яких виникне в ході виконання вище перелічених слідчих (розшукових) дій», – клопотало слідство.

Суд продовжувати строк досудового розслідування до трьох місяців, тобто до 25.12.2020 року.

Нагадаємо, фізіономія директора Департаменту транспорта Маковцева, серед інших, красувалася на бігбордах мерської партії «Пропозиція». У соціальних мережах ці борди порівняли з фотографіями на стендах «Їх розшукує міліція».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: