На Дніпропетровщині стартував «карантин вихідного дня»

14 листопада 2020 о 14:15 - 3299

verasta3verasta3


На Дніпропетровщині стартував «карантин вихідного дня»

В Україні запровадили карантин «вихідного дня». Таке рішення затвердили на засіданні Кабінету міністрів. Відсьогодні нові обмеження почали діяти і на Дніпропетровщині, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«На жаль, кількість хворих на коронавірус в Україні стрімко зростає. Аби стримати поширення інфекції та встигнути підготувати необхідну кількість ліжок у госпітальних базах, Кабінет Міністрів України прийняв рішення посилити протиепідемічні заходи та ввести по всій країні «карантин вихідного дня». Нові обмеження запровадили на 3 тижні – з 14 до 30 листопада», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Посилені обмеження діятимуть з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, автомобільні заправки без зон харчування, ветеринарні аптеки, банки й громадський транспорт. Перевозити пасажирів дозволено виключно у кількості сидячих місць. Дозволена невідкладна медична практика, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, робота операторів поштового зв’язку.

Натомість заборонена діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури. Не зможуть приймати відвідувачів торговельно-розважальні центри, салони краси, перукарні та магазини промтоварів. Також заборонені культурні, масові та розважальні заходи.

Нагадаємо, поліція збільшує кількість правоохоронців, які перевірятимуть дотримання карантину вихідного дня.

У вихідні кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування працюватимуть виключно у форматі «на винос».

Додатково до обмежень вихідного дня в усіх регіонах країни почали діяти протиепідемічні заходи помаранчевої зони карантину. Зокрема, заборонена робота хостелів, закладів громадського харчування з 22:00 до 07:00, нічних клубів та закладів з організацією дозвілля. А ще – проведення культурних, спортивних та розважальних заходів, у яких беруть участь понад 20 людей, діяльність кінотеатрів та театрів при наповненості понад 50% місць.

Як повідомлялося раніше, мер Дніпра Борис Філатов заявив, що в обласному центрі не будуть дотримуватись «карантину вихідного дня».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: