Поліція збільшує кількість правоохоронців, які перевірятимуть дотримання карантину вихідного дня

14 листопада 2020 о 13:05 - 2805
Поліція збільшує кількість правоохоронців, які перевірятимуть дотримання карантину вихідного дня

У зв’язку із загостренням пандемії коронавірусу 11 листопада Кабінет міністрів скасував адаптивний карантин і запровадив в Україні загальний карантин з «локдауном вихідного дня». Обмеження попередньо триватимуть до 30 листопада.

Національна поліція збільшить кількість рейдових груп, які перевірятимуть дотримання карантинних норм, в тому числі й локдаун вихідного дня.

Про це повідомив глава Нацполіції Ігор Клименко.

Клименко повідомив, що наразі працює близько тисячі рейдових груп, утім їх кількість буде збільшено. Вони перевірятимуть дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

Він зазначив, що з 9 по 13 листопада перевірено майже 40 тисяч закладів, складено понад 3.200 адміністративних протоколів за порушення карантину та розпочато 22 кримінальних провадження.

«Загалом з початку дії карантинних обмежень складено 50,5 тисячі адміністративних протоколів. За результатами їх розгляду судами накладено штрафи на майже 20 мільйонів гривень. За тиждень викрито 536 закладів харчування та дозвілля, які працювали після 22-ї години».

Нагадаємо,  Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначав, що під час так званого карантину вихідного дня працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки та транспорт. На його думку, це дозволить «розірвати ланцюг передачі хвороби».

Президент Володимир Зеленський очікує, що декілька тижнів карантину вихідного дня допоможе уникнути жорсткого локдауну.

Поділитися: