У Дніпрі не вводять карантин вихідного дня з суботи 14 листопада

14 листопада 2020 о 09:00 - 4430

verasta3verasta3


У Дніпрі не вводять карантин вихідного дня з суботи 14 листопада

У Дніпрі не вводять карантин вихідного дня з суботи 14 листопада. Філатов знову проігнорував рекомендації МОЗ. Про це він написав у Facebook.

З приміткою «офіційно» він оприлюднив статистику захворювання у місті, відзначивши, що Дніпро входить у трійку українських міст з найнижчою захворюваністю на коронавірус.

Після цього Філатов написав «неофіційну» частину свого посту, в якій зазначив, що він не вводить у своєму місті карантин вихідного дня і, таким чином, підприємці можуть працювати у суботу та неділю.

«Неофіційно. Шановні підприємці, як сьогодні заявив прем’єр-міністр: «Мери не можуть скасовувати того, що вони не вводять». А я нічого і не скасовую. На мітинги не ходжу, прапорами не махаю, заяв не роблю. Віддаю перевагу працювати. … Тим більше цю оту дурість я не вводив. Якої, до речі, немає в жодній країні світу», – написав Філатов.

«Просто міська комісія з ТЕБ і НС захворіла. Ні, не на коронавірус. Просто захворіла і не має кворуму. Вони втомились. І імплементувати рішення Кабміну не в змозі», – натякнув очільник Дніпра на недійсність рішення Кабміну щодо запровадження карантину вихідного дня у місті.

Мер міста порадив підприємцям дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції:

«Шановні підприємці, хороших вам вихідних. Сподіваюся, ми добре зрозуміли один одного після того, як ви мені дзвонили в Зумі? І, будь ласка, дотримуйтесь масковий режим і соціальну дистанцію. Самі і для своїх клієнтів. Ви ж відповідальні громадяни вільної країни», – завершив Філатов.

На сайті комісії ТЕБ і НС міста Дніпра наразі є юридичне роз’яснення щодо відповідальності за порушення карантину вихідного дня.

Дніпровці у коментарях у більшості висловлюють незгоду з рішенням мера. Ось як треба набирати голоси перед виборами…

 

Нагадаємо,  Дніпропетровський окружний адмінсуд розгляне справу Бориса Філатова 24 листопада.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: