Анастасія Староскольцева: в штабі Філатова не знають межі, яку не можна переходити

12 листопада 2020 о 13:35 - 1958
Анастасія Староскольцева: в штабі Філатова не знають межі, яку не можна переходити

Депутатка Дніпровської міської ради 7 скликання Анастасія Староскольцева поділилась у Facebook враженням від методів роботи передвиборчого штабу Бориса Філатова.

Я у виборах з 2010. Цього разу, на своє щастя, вирішила не бути учасником виборчого процесу. Але бути в стороні від політики, в будь-якому випадку, неможливо, — пише Анастасія Староскольцева, — Так ось, за 10 років я бачила багато. Я займалася різними піаром. Але, навіть коли ти креативиш ідеї проти, а не за, завжди, завжди є межа, яку не можна переходити. У цій виборчій кампанії, на жаль, у штабу Філатова такої межі немає. Вони опускаються до підлості, відвертої брехні і шовінізму.
І хоча Боря пише, що він не боїться свого опонента, що перемогти раз плюнути, все це нісенітниця. Інакше, не було б такої масштабної брудної кампанії проти Краснова. Борині чернушники не гребують нічим, в тому числі чіпати родину, дітей, що в принципі не допустимо. Це низько навіть для чорних піарників.
Вони плюють на закон, Боря кожен день в різних навчальних закладах, проводить агітаційні зустрічі. Вимагає показників, вимагає результату, погрожує вигнати з роботи і розправами.
Просто уявіть на секунду, що вони будуть творити, якщо отримають повноту влади в Дніпрі. А найстрашніше, немає ніякої реакції правоохоронців. Боюся, це призведе до ще однієї революції. Останньої.
Ну а у нас, сьогодні вихід тільки один — 22 листопада обов’язково, обов’язково піти на вибори.

Поділитися: