Фірма-монополіст, яка в Дніпрі збирає гроші з парковок – фактично банкрут

01 липня 2021 о 12:50 - 8872

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Фірма-монополіст, яка в Дніпрі збирає гроші з парковок – фактично банкрут

COVID-19 завдав нищівного удару по паркувальному бізнесу, яким монопольно займається в місті Дніпро ТОВ «Паркт Сервіс Группе» (код 40884777).

10,145 млн гривень склав збиток фірми за 2020 рік. У 2019-му «Паркт Сервіс Группе» отримало 68,7 тис. гривень чистого прибутку, сплативши податок на прибуток – 12,4 тис. грн.

Про це йдеться у звіті про фінансові результати компанії, який у вигляді відкритих даних оприлюднила у травні ц.р. Державна податкова служба.

Таким чином, щоб погасити збиток, при умові повторення фінансового результату 2019-го, компанії доведеться пропрацювати 148 років.

При цьому, торік виручка «Паркт Сервіс Группе» склала 36,4 млн грн, і це на 82% більше, ніж за 2019 рік.

Але колосальну суму склали витрати: 46,5 млн грн, що на 134% більше, ніж у 2019-му.

Нагадаємо, фірма, яка в Дніпрі збирає гроші з парковок, належить кіпрському офшору «Кефлірот Лімітед». Зареєстрована – у будівлі Геннадія Корбана за адресою: пл. Героїв Майдану, 1.

Дружина представника «Кефлірот Лімітед» в Україні Пельтека Георгія ІллічаКалюшик-Пельтек Христина Миколаївна – є депутаткою Дніпропетровської обласної ради від партії «Європейська солідарність».

Курує фірму-монополіста кандидат юридичних наук Назаренко Герман Артемович, головний бухгалтер – Єрмакова Наталія Миколаївна, фінансовий керівник – Юрчак Олександр Валерійович.

22 травня 2021 року на громадському обговоренні проєкту «Про затвердження тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у м. Дніпро», Юрчак О.В.:

«заявив про збитковість діяльності товариства при діючому тарифі вартості послуг з користування майданчиками для паркування. Зазначив, що планова рентабельність від паркувальної діяльності товариства складає 5%».

Монопольне право «Паркт Сервіс Группе» на збір грошей з парковок на правому березі Дніпра закінчується на початку 2022 року.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: