Представник паркувального офшору не має авта і репостить Корбана

05 вересня 2020 о 17:00 - 18999

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Представник паркувального офшору не має авта і репостить Корбана

Згідно опублікованого у Prozoro пакета документів ТОВ «Паркт Сервіс Группе», яке збирає кошті на дніпровських парковках, представником її фірми-засновника є Пельтек Георгій Ілліч. Відповідне представництво засвідчене у новому Статуті «Паркт Сервіс Группе» від 14 червня 2019 р.

Скрин даних Prozoro

 

«Лица» відшукали у відкритих реєстрах та Мережі інформацію про представника офшору. Нагадаємо, на початку 2017 року ТОВ «Паркт Сервіс Группе», створене у жовтні-2016, отримало 5-річне право на обслуговування дніпровських парковок.

За даними аналітичної платформи YouControl, засновником фірми є офшор з Кіпру «Кефлірот Лімітед». Власник офшору – громадянин Латвії Левс Голандс, мешканець Риги. Будівля за адресою: площа Героїв Майдану, 1 у Дніпрі, де зареєстроване ТОВ контролюється «тіньовим мером Дніпра» Геннадієм Корбаном.

Крім збору коштів за паркування, «Паркт Сервіс Группе» виграє тендери Інспекції з питань контролю за паркуванням та міських КП (з вересня 2019 року – на 8,4 млн грн), також фірмі допомагає міський бюджет – робітниками зазначених Інспекції та КП, а також встановленням паркувальних стовпчиків (у липні-2020 – на 7,9 млн грн).

Представник офшору Георгій Пельтек народився 15 квітня 1984 р. Працював начальником юридичного відділу філіалів банку «ПУМБ» та адвокатської контори «Кошевой і партнери». Обслуговує «Кефлірот Лімітед» на підставі довіреності від 28 грудня 2018 року.

Ми додзвонилися Георгію Іллічу – він підтвердив, що є представником «Кефлірот Лімітед» вже пару років.

І через місяць після отримання довіреності від офшору він придбав 3-кімнату квартиру на ж/м Тополя-1 в Дніпрі.

Дані Реєстру речових прав

 

У Facebook Георгій Пельтек репостить Геннадія Корбана і дружить з Германом Назаренко, який «курує» питання парковок у Дніпрі.

Тут та фото анонсу – з Facebook

 

Представник засновника фірми, яка збирає незаконно встановлений драконівський тариф на паркування у місті Дніпро, сам автомобілю не має – це підтвердив Реєстр транспортних засобів МВС.

Георгій Пельтек також є членом правління Благодійного фонду «Авто-Макс 69», заснованого в м. Дніпропетровську в 2010 році.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: