Фінансист кілерів громадянина РФ зайнявся обілєчуванням курортників на кордоні з окупованим Кримом

17 червень 2021 о 07:15 - 6469

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Фінансист кілерів громадянина РФ зайнявся обілєчуванням курортників на кордоні з окупованим Кримом

Колишній голова Дніпропетровської облдержадміністрації захопив гліцеринове озеро та гаряче джерело на Херсонщині.

Квитки за прохід до гарячого та гліцеринового озер та озера Сиваш біля села Стрілкове Херсонської області, що на косі Арабатська стрілка, продає ТОВ «КСГ «Дніпро» (код 20252198).

Вартість: до 09:00 – 100 грн, після 09:00 – 200 грн. Послуга на чеку визначена як

«Вход».

При цьому, як раніше повідомляли «Лица», ексгубернатор (2005 р.) Дніпропетровщини Касьянов Сергій Павлович став власником у грудні 2020 року частки у 25% ТОВ «Експортно-імпортна компанія «Юг-інвест» (код 34907005). Ця компанія орендує з березня 2019 землю з озерами біля Стрілкового. Бенефіціаркою «Юг-інвеста» є мешканка Воротніковського провулку у столиці Російської Федерації, син якої – підполковник МВС Росії.

Від ділянок, які орендує «Юг-інвест», до окупованого Криму – 11 км

 

До листопада 2014 компанія «Юг-інвест», за даними аналітичної платформи YouControl, мала ліцензію:

«Вид користування надрами: Геологічне вивчення надр, в тому числі дослідно-промислова розробка родовищ корисних копалин загальнодержавного значення.

Назва об’єкту обліку: ділянка надр у межах Північно-Сиваського родовища.

Корисна копалина: Води теплоенергетичні».

ТОВ «КСГ «Дніпро», яке займається обілечуванням курортників на гарячому та гліцериновому озерах, не має ліцензій ані на вивчення надр, ані на медичну практику (санаторно-курортні послуги). Види діяльності ТОВ пов’язані з вирощуванням зернових, бобових, олійних культур і виробництвом продукції з них.

«КСГ «Дніпро» належить офшорній компанії «КейЕсДжи Агрікалчурел енд Індастріел Холдінг Лімітед» (КSG АGRІСULТURАL АND ІNDUSТRІАL НОLDІNG LІМІТЕD) з Кіпру, бенефіціар – Сергій Касьянов.

У серпні 2017 року директор «КСГ «Дніпро» був отруєний.

При цьому, бенефіціар «КСГ «Дніпро» є підсудним у справі про фінансування ним банди кілерів, які намагалися вбити колишнього акціонера «Родовід Банку» Сергія Дядечка.

Касьянова обвинувачують за п’яттю статями Кримінального кодексу України. Провадження № 12013000000000502 було внесено у ЄРДР 22.08.2013, у суді розгляд справи № 757/26383/20 розпочався 26.06.2020.

Скрин даних порталу «Судова влада України»

 

«Суть обвинувачення обвинуваченого зводиться до того, що за версією органу досудового розслідування та потерпілого ОСОБА_3 (Дядечка – ред.), в 2013 році ОСОБА_4 підшукав співучасників з числа довірених йому людей в Україні, а також за допомоги громадянина РФ ОСОБА_5 – осіб з числа працівників правоохоронних органів Північно-Кавказького федерального округу РФ (ПКФО РФ), які повинні були за грошову винагороду (хабар) у розмірі 1.200.000 доларів США з використанням реквізитів і фабули реально існуючої кримінальної справи штучно створити докази щодо причетності ОСОБА_3 до вчинення злочину у РФ та прийняти незаконне процесуальне рішення про притягнення його до кримінальної відповідальності з подальшим оголошенням ОСОБА_3 в міжнародний розшук з метою його затримання поза межами України органами Інтерполу, подальшою екстрадицією на територію юрисдикції правоохоронних органів ПКФО РФ задля незаконного арешту та поміщення до місця ув`язнення, як місця майбутнього позбавлення ОСОБА_3 життя.

Сторона обвинувачення вважає, що ОСОБА_1 (Касьянов – ред.) сприяв ОСОБА_4 у вчиненні даних злочинів.

При цьому, об`єктивна сторона діянь, які ставляться в вину ОСОБА_1, на думку органу досудового розслідування, полягає в тому, що в квітні 2013 року за вказівкою ОСОБА_1 з банківського рахунку компанії «ІНФОРМАЦІЯ_3», що належить ОСОБА_1, в швейцарському банку «Pictet» було здійснено перерахування грошових коштів в сумі 1.661.000 доларів США на рахунок компанії «ІНФОРМАЦІЯ_5», що належала ОСОБА_5, в угорському банку «ІНФОРМАЦІЯ_6».

Однак, за даними сторони захисту, під час досудового розслідування кримінального провадження органом досудового розслідування та прокуратурою було допущено порушення строків досудового розслідування, і обвинувальний акт (процесуальне рішення, яким висувається обвинувачення особі) щодо ОСОБА_1 складений 24.06.2020 поза межами строку досудового розслідування і є незаконним», – йдеться в ухвалі, опублікованій в Єдиному держреєстрі судових рішень.

У 2018-му Сергій Касьянов відкрив у Дніпрі телеканал «Відкритий». Його фінансують, у тому числі, за рахунок коштів бюджету Дніпра.

У лютому-2020 половину телеканалу «Відкритий» придбав Михайло Кошляк, який зараз є депутатом Дніпропетровської обласної ради (ДОЛ), головою Постійної депутатської комісії з питань сім‘ї, молоді та спорту ДОЛ.

У 2015 р. Кошляк був помічником-консультантом народного депутата, нині мера Дніпра – Бориса Філатова.

Раніше «Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: