У США знищать мільйони доз вакцини Johnson & Johnson

13 червень 2021 о 13:45 - 1770

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У США знищать мільйони доз вакцини Johnson & Johnson

Санітарні органи вважають, що ці дози вакцини можуть бути заражені і тому непридатні до вживання. Знищення підлягають 60 млн доз антікоронавірусной вакцини.

Про це, посилаючись на New York Times, пише Німецька хвиля.

Виробник антикоронавірусной вакцини Johnson & Johnson через помилку на заводі у Балтіморі повинен знищити мільйони доз препарату. Цілий ряд партій, об’ємом в кілька мільйонів доз кожна, можуть бути заражені і тому непридатні до вживання, – повідомило санітарне відомство США FDA в п’ятницю, 11 червня.

Ні FDA, ні виробник не уточнили, скільки саме доз підлягають знищенню, однак газета The New York Times, посилаючись на свої джерела, повідомила, що мова йде про 60 млн доз.

Компанія Emergent BioSolutions, яка виробляє вакцину для Johnson & Johnson на заводі в Балтіморі (штат Меріленд), в квітні за розпорядженням FDA припинила виробництво, оскільки компоненти Johnson & Johnson випадково переплутали з компонентами вакцини AstraZeneca. В даний час FDA перевіряє на предмет браку 60 млн доз вакцини AstraZeneca, випущених в Балтіморі. Десять мільйонів з них вже схвалені до застосування.

Слідом за США про відмову від використання 300 тисяч доз вакцини Johnson & Johnson, виробленої в Балтіморі, оголосила Канада. “Через  виниклі побоювання міністерство охорони здоров’я Канади не буде розподіляти отримані партії вакцини з метою захисту здоров’я і безпеки канадців”, – йдеться в повідомленні відомства.

“Лица” раніше писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: