У Підгородному створили петицію про зменшення зарплати міського голови

20 січня 2022 о 13:00 - 14294

EditorEditor


У Підгородному створили петицію про зменшення зарплати міського голови

Жителі Підгородненської громади створили петицію, де пропонують зменшеншити витрати на оплату праці міського голови Андрія Горба.

Зазначають, що лише за 2021 рік мер отримав з бюджету громади понад мільйон гривень, а саме 1 099 050 грн.

Для прикладу, мер Києва Віталій Кличко за 2021 рік отримав 640 712 гривень.

В комерційних структурах зарплату можна отримати лише після виконання роботи. В Підгородненській громаді все навпаки. Депутати міськради вже призначили міському голові зарплату та премію на 2022 рік. І за формулою, записаною у рішенні, цифра буде не менша за торішню.

Тому небайдужі жителі громади закликають у петиції зменшити витрати на оплату праці міського голови на 50%.

“Мають місце недоліки у роботі Горба Андрія Івановича на посаді міського голови за 2021 р. це: постійне користування соцмережами у робочий час, зневажливе ставлення до громадян яке проявляється постійно у образливих висловах на їх адресу, розвал комунального підприємства КП ЕТС міста Підгородне, постійний популізм, факти порушення права громадян на участь у місцевому самоврядуванні, невиконання зобов’язань щодо відновлення мосту через р. Кільчень та інших. За всі ці послуги міський голова за 2021 рік отримав загалом біля мільйона гривень. Для підвищення показників у діяльності Андрія Горба пропонуємо на 2022 рік зменшити витрати на оплату праці міського голови на 50% від рівня 2021 р. шляхом зменшення премії”, – йдеться у петиції.

Зазначимо, що Андрій Горб був обраний Підгородненським міським головою від партії «Пропозиція».

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: