Дружина мера Дніпра живе не по статках та фінансує російський клуб

19 січня 2022 о 14:00 - 15757

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Дружина мера Дніпра живе не по статках та фінансує російський клуб

Нещодавно Марина Філатова підкорила масив Вінсон в Антарктиді, з чим її привітав чоловік у соцмережі. Це, звісно, не аби яке досягнення, але допомогли його здійснити у першу чергу не сила та мужність альпіністки, а гроші. Й гроші, скоріше за все, її чоловіка-мера, тому що за свої  Марина Філатова могла злітати лише в Карпати.

Про це розповідає у своїх дописах журналіст Іван Красіков.

За його інформацією, добратися до місця сходження не так-то й просто, це ж Антарктида, і рейсові літаки туди не летять. Отже, вартість переміщення туди суттєво відрізняється від туристичних поїздок.

Але дорого не тільки летіти, а взагалі здійснити сходження. Ось що пише Красіков:

«На гору біля 5000 м дістатися треба (тобто мати особливе дороговартісне обладнання, у тому числі, медичне, провізію, ліки тощо), це, щонайменше, 50 тисяч доларів витрат. А, в залежності від обставин, до 100 000 доларів».

І таких мандрівок у родини мера Дніпра багато. То донька гору підкорить, то дружина. Як кажуть, у «багатих свої примхи», тож літати влітку на Чорне море, а взимку в Карпати, як звичайні дніпряни,  – не їх рівень. Але за який кошт свято?

Адже, згідно з декларацією, таких витрат Марина Філатова, навіть на доходи від оренди нерухомості та ресторанів, які, до речі, у податкових звітах збиткові, дозволити собі не могла б. А мерської зарплати, хоч і чималої, також  навряд  вистачить на такі подорожі, що відбуваються по кілька разів на рік.

«Невже стільки приносять завод у Кривому Розі та акції обленерго, які належать Суркісам?» – патетично запитує Красіков, та призиває НАЗК та НАБУ перевірити витрати сім’ї мера Дніпра. Тому що одне діло вихвалятися своїми статками та гучно заявляти, що ти «доларовий мільйонер», а інша – довести джерело фінансових надходжень.

У завершенні слід додати цікавий факт від того ж Красікова. Клуб, який забезпечував сходження дружини міського голови Дніпра на масив Вінсон в Антарктиді, російський та називається: «Российский альпинистский клуб Российских любителей путешествий и восхождений». Висновки робіть самі.

«Лица» також писали: 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: