ДБР затримало на хабарі колишнього нардепа партії Порошенка

14 січня 2022 о 10:01 - 11982

Євген ОхайнийЄвген Охайний


ДБР затримало на хабарі колишнього нардепа партії Порошенка

ДБР викрило на шахрайстві радника голови Держекоінспекції, який заволодів 17 тисячами доларів. Відомо, що це екснардеп від “Блоку Петра Порошенка”.

Про це повідомили у ДБР.

Народний депутат 8 скликання, за інформацією Державного бюро розслідувань, незаконним шляхом заволодів 17 тисячами доларів. Він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції.

Як повідомили у ДБР, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. За 17 тисяч доларів радник планував “вирішити питання”: воно полягало в отриманні позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля.

Під час першої передачі коштів експолітик отримав 2 тисячі доларів. А 13 січня – під час отримання решти – 15 тисяч в американській валюті – він потрапив у руки Державного бюро розслідувань.

У ДБР імені затриманого не називають. Проте “Інтерфакс-Україна” повідомляє з посиланням на власні джерела, що мовиться про нардепа Андрія Немировського. У соцмережах колишнього нардепа справді у одному з місць праці вказано “радник голови Державної екологічної інспекції”.

Андрій Немировський (нар. 1983 року у Херсоні) – активний учасник Дніпровського Майдану. Керував громадським об’єднанням «Чорний Комітет» у Дніпропетровській області під час Революції Гідності. Координував діяльність у протидії сепаратизму в регіоні та визволенні полонених. З 19 травня 2015 року — народний депутат України від партії Самопоміч. З 12 квітня 2016 року – у фракції Блок Порошенка.

Раніше «Лица» також писали про те, що в Україні планують підвищити зарплату чиновникам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: