У Кривому Розі та Павлограді призначили нових керівників поліції

13 січня 2022 о 10:15 - 8828

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Кривому Розі та Павлограді призначили нових керівників поліції

У Кривому Розі новим начальником поліції призначено полковника Володимира Васильєва.

Про це повідомляє “Свои Кривой Рог”.

Як пишуть, новому очільнику поліції рідного міста президента Зеленського 42 роки. Раніше Володимир Васильєв працював у Луганську, а з липня 2014 по серпень 2015 року перебував у АТО. Потім очолював міжрайонний відділ Управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області.

Загальний стаж служби Васильєва (на фото) у правоохоронних органах понад 24 роки.

За інформацією, що була оприлюднена 12 січня в фейсбук-групі “Наш Павлоград”, співробітникам Павлоградського міського відділу поліції також представили нового начальника. Ним став Варяниця Сергій Романович.

Про нового очільника нічого не повідомляється. Відомо, що в 2021 році Сергій Варяниця був  начальником Перещепинського відділення поліції Новомосковского району. Згідно з декларацією, Варяниця мешкає у Павлограді та володіє разом з дружиною дев’ятьма ділянками землі у Юр’ївці. Крім авто “FORD MONDEO” 2012 року випуску подружжя має кілька тракторів.

Нагадаємо, що минулого начальника поліції, Андрія Ноженка, у Павлограді призначили лише у квітні 2021 року. Але вже у грудні з’явилась інформація, що його замінять. Загалом за останні три роки у Павлограді змінили вже п’ятьох начальників поліції.

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: