Понад 200 співробітників хімзаводу у Павлограді звільнять

13 серпня 2021 о 16:00 - 10439

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Понад 200 співробітників хімзаводу у Павлограді звільнять

Керівництву Павлоградського хімічного заводу доведеться звільнити понад 200 співробітників через відсутність фінансування державою програми з утилізації відходів ракетного палива.

Про це повідомили у павлоград.dp.ua.

Технічний директор хімзаводу Євген Устименко розповів, що звільнення — це остання міра, через те що уряд не вносить змін у фіксування за програмою утилізації та немає термінів необхідних для її реалізації.

Ще він додав, що с кожною зміною уряду в країні керівництву заводу доводиться пояснювати, чому їх завод такий важливий для країни та науково-технічного потенціалу.

Минулого року уряд виділив близько 31 млн гривень на інфраструктуру, але ніякого фінансування не було заплановано та виділено на утилізацію. Цього року відбувається така сама ситуація. З цієї причину заводу довелося, навіть взяти кредит у 100 млн грн, аби убезпечити жителів міста та утилізувати відходи самостійно.

Тому за словами Устименко, якщо ситуація не зміниться та фінансування не буде від уряду, заводу доведеться звільнити понад 200 спеціалістів, адже ресурс компанії не безмежний.

Завдяки кредиту вже утилізовано понад 190 тонн відходів без фінансування з боку держави, це 5 ступенів, ще 4 ступені утилізують до кінця року.

Керівники підприємства подали заяву до Кабінету Міністрів з термінами та умовами фінансування у розмірі 1,6 млрд грн, які необхідно виділити до кінця виконання робіт з утилізації.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: