У Дніпрі завершили декомунізацію історичного музею

11 серпня 2021 о 18:00 - 3159

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі завершили декомунізацію історичного музею

10 серпня у Дніпрі декомунізували флагштоки на будівлі Дніпровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького.

Про це на своїй сторінці повідомила заступник директора музею Валерія Лавренко.

Не дивлячись на те, що основні хвилі декомунізації завершилися ще у 2014-2015 роках, у Україні ще є об’єкти, яких не торкнувся закон України №317-VIII (Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки).

Одним з таких об’єктів став історичний музей ім. Дмитра Яворницького, на якому до вчорашнього дня на флагштоках була комуністична символіка (зірки, серпи та молоти). Силами працівників музею, комуністичні флагштоки було замінено на нейтральні, у які було урочисто встановлено українські прапори.

Валерія Лавренко так прокоментувала запізнілу декомунізацію об’єктів музею:

Шановні декомунізатори, перед тим як влаштовувати хайп у фейсбуці, писати петиції Папі Римському і писати про запроданців, зраду, манкуртів – і подібні слова з вашого лексикону професійного патріота – скажіть. Так, скажіть, що не побачили. Відверто, не все можна побачити. А особливо, якщо ти не бігаєш довкола музею і не шукаєш цілеспрямовано.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: