НАБУ не вважає злом, що філатовські підлеглі орендують філатовську нерухомість

11 серпня 2021 о 12:45 - 5512

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


НАБУ не вважає злом, що філатовські підлеглі орендують філатовську нерухомість

Нерухомість бізнес-партнера Філатова Геннадія Корбана та його ізраїльського племінника також задіяна в цій схемі.

Газета «Лица» отримала відповідь на заяву про злочин за ч. 5 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», вчинений ОЗУ з залученням Дніпровського міського голови Філатова Бориса Альбертовича.

За відповіддю довелося звертатися з запитом, бо на адресу редакції вона «не дійшла».

Як раніше «Лица» писали у статті «Рахуємо по-філатово-корбанівські, або Орендні присоски – II», з 2016 року за оренду площі у будинках, які належать приватним компаніям, кінцевими бенефіціарними власниками яких є Дніпровський міський голова, а також бізнес-партнер Філатова, голова Громадської ради при Дніпровському міському голові Корбан Геннадій Олегович чи його племінник – громадянин Ізраїлю Ігор Бірман, філатовські підлеглі з департаментів Дніпровської міської ради, КП, КУ і КЗ перераховують щомісяця не менше двох мільйонів гривень коштів з публічних фінансів.

НАБУ повідомляє, що статті Кримінального кодексу 191 дійсно відноситься до підслідності НАБУ, як і статті 206-2, 209, 210, 211, 354 (стосовно працівників юридичних осіб публічного права), 364, 366-2, 366-3, 368, 368-5, 369, 369-2, 410 ККУ, але НАБУ не вважає, що є підстави для початку розслідування.

«За результатами розгляду в межах компетенції Вашої заяви Головним підрозділом детективів Національного бюро не встановлено підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки у заяві не викладено обєективних даних, що можуть свідчити про вчинення кримінальних корупційних правопорушень, віднесених до підслідності детективів Національного бюро.

При цьому інформацію, наведену у звернення, ретельно вивчено, взято до уваги та буде використано у подальшій роботі Національного бюро», – йдеться у відповіді за підписом в.о. начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю Національне антикорупційне бюро України Савченко Лесі Василівни.

Цікаво, що торік заробітна плата Лесі Савченко становила 75 тисяч гривень на місяць.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: