Войцеховський: Пропаганда під виглядом журналістики. Як влада Дніпра витрачає бюджетні гроші на власний піар (відео)

06 червень 2021 о 16:35 - 2552

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Войцеховський: Пропаганда під виглядом журналістики. Як влада Дніпра витрачає бюджетні гроші на власний піар (відео)

Відомий дніпровський журналіст та блогер опублікував сьогодні новий випуск відео “Вечірний гондурас з Владом Войцеховським”.

Свій ролик Войцеховський присвятив професійному святу – Дню журналіста, який назвав «святом лицемірства і марнославства». Адже часто під виглядом журналістики нам підсовують щось, що журналістикою не є.

Найвідоміші приклади – геббельсівська пропаганда або радянська пропаганда. А з сучасного – кремлівська пропаганда. Але є й ще більш близькі до нас приклади.

«Ми поговоримо про наше місцеве огидство, про те, як наші маленькі геббельси під виглядом журналістики впарюють нам ідеї свого маленького фюрера. Але особливої огидності цьому додає той факт, що все це оплачується за наш з вами рахунок”, – говорить Войцеховський.

Мова у відео насамперед йде про комунальну студію телебачення «Дніпро ТV», про особистий піар за спільні гроші, дещо про історію міського телебачення Дніпра. Войцеховський також провів розбір відео «Дніпро ТV» з інцидентом щодо головредки газети «Лица» Олени Гарагуц, яку представниця комунального телеканалу своїми запитаннями та тоном розмови довела до нервового зриву.

Більше – в самому відео.

 

Хтось, певно, скаже. Що ж ти, Владе, на День журналістики отак от про колег? Про колег або добре, або нічого – мені вже доводилось таке чути. По-перше. Добре або нічого – це не про колег. Це про мертвих. По-друге, всі чомусь забувають повний текст цієї фрази: Про мертвих або добре, або нічого, або правду. І хоча досі ніхто точно не знає, що таке правда – але пошук її і є одним із завдань журналістики. У цьому пошуку можна помилятись, цей шлях точно ніколи не буде легким, він може принести розчарування і навіть зневіру. Але що я знаю точно – так це те, що цей пошук не має нічого спільного із холуйським і запопадливим служінням своєму господарю, – сказав Влад Войцеховський.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: