У Павлограді знову змінять начальника поліції

06 грудня 2021 о 10:20 - 14360

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Павлограді знову змінять начальника поліції

У Павлоградському районному відділі поліції чекають на кадрові зміни. Діючого начальника Павлоградського райвідділу Андрія  Ноженка змінять.

Про це повідомив Павлоград.dp.ua, посилаючись на свої джерела. У прес-службі райвідділу інформацію поки що не коментують.

Керівники поліції в Павлограді стрімко змінюються — ще в березні павлоградцям представляли нового начальника Олега Кваскова, а вже у квітні його змінив Ноженко. Минулого року у Павлоградському міськвідділі відбувся скандал, коли тут виявили злочинну організацію поліцейських. Тоді райвідділ очолив заступник голови Нацполіції України Вадим Троян, потім – Олександр Абрамовський, а після нього – Олексій Брандіс.

Андрія Ноженка (на фото), як керівника Павлоградського РВ, представили у квітні 2021 року.

Повідомляється, що про Ноженка добре відгукуються місцеві. Згідно з опитуванням в одному з телеграм-каналів, більшість проти його відставки.

Півтора тижні тому стало відомо, що у Павлограді діяв монопольний бізнес із виготовлення та розповсюдження наркотиків. Він «кришувався» діючими та колишніми співробітниками поліції з Павлограда, Синельникового та Дніпра.

Також “Лица” сповіщали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: