СБУ у Дніпрі викрила та заблокувала канал легалізації в Україні іноземців Близького Сходу

26 листопада 2021 о 12:00 - 8762

Євген ОхайнийЄвген Охайний


СБУ у Дніпрі викрила та заблокувала канал легалізації в Україні іноземців Близького Сходу

У Дніпрі СБУ розкрила та заблокувала канал легалізації іноземців до України для подальшого отримання громадянства через фіктивні шлюби з українками й зв’язки з держслужбовцями.

Таку новину повідомили у СБУ.

Злочинне угруповання, два іноземці з Кавказу та два громадянина України, діяло на території країни протягом трьох років за відпрацьованою схемою: шукали через соцмережі “клієнтів” з Близького Сходу, охочих отримати українське громадянство, потім підбирали з особистих баз кандидатури українок, які за гроші були згодні на фіктивний шлюб з іноземцем.

Після чого через зв’язки з держорганами прискорювали перевірку реєстрації своїх “клієнтів” та видачу їм дозвільних документів.

А згодом після отримання посвідки на проживання в країні, подавали документи своїх “клієнтів” на отримання громадянства України.

Весь пакет послуг цієї злочинної схеми коштував 3,5 тис. доларів.

За три роки своєї діяльності слідством встановлено, що вони заробили понад 150 тис. доларів.

За фактом викритої схеми в помешканнях злочинних осіб були проведені обшуки правоохоронними органами та вилучено: комп’ютери, мобільні телефони, банківські картки та бланки з офіційними печатками. Всі ці речі є фактичним доказом, незаконне ввезення на Україну та зловживання владою деяких причетних держслужбовців.

Наразі триває слідство та обрання запобіжного заходу учасникам злочинної організації.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: