На Дніпропетровщині відкрили нову поліцейську станцію

08 жовтня 2021 о 13:00 - 10107

EditorEditor


На Дніпропетровщині відкрили нову поліцейську станцію

Вона запрацювала 7 жовтня в селі Новов’язівське, Юр’ївської селищної територіальної громади.

Як повідомив сайт нацполіції області, у заході взяли участь заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс, представник управління дотримання прав людини Національної поліції України Наталя Урман, начальник управління превентивної діяльності поліції Дніпропетровщини Сергій Мороз, керівництво Павлоградського районного відділу поліції, голова Юр’ївської селищній територіальної громади, інші правоохоронці та місцеві мешканці.

«Це вже третя поліцейська станція на території Юр’ївської ОТГ. Таким чином ми закрили потребу поліцейських офіцерів громади у найвіддаленішому районі громади. Опікуватись жителями територіальної громади буде поліцейський Олександр Жуков, який має досвід, пройшов конкурс, навчання та співбесіду», – повідоми Володимир Богоніс.

Також він зазначив, що поліцейський офіцер громади – це в першу чергу друг тих громадян, які бажають жити в законі, в мирі та спокої у своїй громаді. Під час служби поліцейський буде проводити роботу з дітьми та сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, організовувати роботу щодо забезпечення безпеки на території громади, слідкувати за дотриманням Правил дорожнього руху та своєчасно реагувати на проблеми та потреби громади.

Після урочистого відкриття гості оглянули службове приміщення, де розмістився робочий кабінет правоохоронця та кімната відпочинку. У будівлі зроблено сучасний ремонт та підведені всі комунікації. Для виконання службових обов’язків поліцейському Юр’ївської ОТГ передали службовий автомобіль «Renault Duster».

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: