У Дніпрі відкрили галерею сучасного мистецтва з роботами Banksy

19 січня 2021 о 09:00 - 1576

verasta3verasta3


У Дніпрі відкрили галерею сучасного мистецтва з роботами Banksy

У Дніпрі в тестовому режимі розпочала роботу Dizzy Gallery – галерея з колекцією Art-Toys від Kaws, BE@RBRICK, Mighty Jaxx, Fools Paradise, Matt Gondek, David Flores та інших брендів, а також роботами художників Banksy, Такасі Муракамі і Virat.

Про це повідомляє «Дніпроград» з посиланням на DTF Magazine.

Крім того, всі представлені в галереї предмети можна купити. За словами засновників Dizzy Gallery, в просторі представлена найбільша в Україні колекція Art Toys.

Розташована галерея на вулиці Сергія Єфремова, 14. До 14 лютого галерея приймає відвідувачів без запису в форматі живої черги. За спостереженнями журналістів, в вихідний день в черзі можна простояти від п’яти до 20 хвилин, так як через карантинні обмеження всередину пускають групами до п’яти чоловік.

Також в Dizzy Gallery висять роботи Бенксі. Справжність робіт прокоментували власники:

«Бенксі – проблемна людина в частині автентичності. Бували випадки, коли люди виставляли його оригінальні роботи, але сам Бенксі з якихось причин говорив, що вони не мають до нього відношення. Бенксі не можна назвати художником в класичному сенсі цього слова. Він не Крутоус або Вірата, які сидять і працюють над полотном місяці або роки».

Нагадаємо, у Дніпрі у «Січеславській Просвіті» працюють над створенням сучасного осередку кобзарства.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: