Перевізника сміття «Екологія-Д» в Дніпрі розрекламували з використанням фейку

16 травня 2022 о 11:05 - 9809

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Перевізника сміття «Екологія-Д» в Дніпрі розрекламували з використанням фейку

Новину про неіснуюче перехрестя розповсюдила пресслужба Дніпровської міської ради.

Невичерпним потоком продовжують надходити бюджетні гроші компанії ТОВ «Екологія-Д» (код 42353652). Її власником вказаний Коваленко Віталій Іванович з місто Кам’янська, але фактично фірма належить сумнозвісним братам Володимиру та Леоніду Дубинським.

Про таке «Лица» дізналися з даних держсистеми ProZorro та офіційного державного вебпорталу з відкритими даними про використання бюджетних коштів в Україні E-data.

Нагадаємо, брати Дубинські є знайомими голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резниченка «з 90-х років». Торік одна з компаній Дубинських увійшла до ТОП-10 підрядників «Укравтодору», «натендерівши» за вісім місяців 2021 року 7,5 мільярдів гривень.

З початку російсько-української війни ТОВ «Екологія-Д» отримало підрядів за бюджетні кошти на збір та вивезення сміття та побутових відходів, їхнє захоронення, продаж контейнерів пластикових для збору твердих побутових відходів тощо на суму 16.588.007,05 грн.

Наприклад, з Департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради (ДМР) 28 квітня ц.р. підписаний договір на 9.557.904,00 грн, з КП «Екополіс» ДМР – 20 квітня на 6.258.000,00 грн.

За цими та раніше підписаними договорами лише ця компанія братів Дубинських отримала з початку війни більше 33 млн гривень бюджетних коштів.

13 травня 2022р. всеукраїнські та дніпровські ЗМІ опублікували отриману від пресслужби ДРМ новину про прибирання звалищ в Дніпрі.

«Таку роботу (прибирання звалищ – ред.) організовуємо за зверненнями громадян, а також за актами обстежень адміністрацій районів міста. Далі складаємо план і відповідний графік робіт. Загалом у планах на цей рік прибирати близько 80 стихійних смітників і вивезти понад 9 тис. тонн сміття. Зараз почали з Амур-Нижньодніпровського району», – розповіла пресслужбі начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту (Департаменту екологічної політики – ред.) Тетяна Левачова.

В повідомленні міськради ТОВ «Екологія-Д» названо «офіційним перевізником» твердих побутових відходів з приватного сектору, з яким мешканцям слід укласти договори.

Серед іншого, в тексті вказано, що 13 травня прибрали стихійне звалище

«у районі перехрестя вул. Вітчизняної та Янтарної».

Насправді, такого перехрестя не існує. Вулиця Янтарна та вулиця Вітчизняна не пересікаються.

Скрин карти google-maps

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: