Як брати Дубінські сміття прибирають

19 липня 2021 о 08:00 - 972

EditorEditor


Як брати Дубінські сміття прибирають

В останні місяці  засоби масової інформації Кам’янського, підконтрольні братам Дубінським, а також підгодовані ними ж Інтернет-писаки багато розповідають про те, яка гарна фірма «Екологія Д» – вона і двори прибирає, і сміття вчасно вивозить, і багато іншого хороше робить. Воно і зрозуміло – власниками «Екології Д» є все ті ж брати Дубінські.

У Дубінських люблять вихвалитися – мовляв, ми в Дніпрі працюємо, і люди «Екологією Д» задоволені. Чи так це насправді, розповіло комунальне видання Дніпра «Наше Місто». Ми цитуємо статтю колег повністю.

«У Дніпрі жителі обурені переповненими сміттєвими баками на Слобожанському проспекті

Жителі проспекту Слобожанського, 62 потопають в горах сміття. Багато разів люди зверталися до компанії, з якою у ОСББ укладено договір на вивезення ТПВ, але безрезультатно. Про це передає «Наше місто» з посиланням на ДніпроTV.

Вивезенням сміття за даною адресою займається компанія «Екологія Д», однак численні скарги на фірму не подіяли.

Жителі звернулися до інспекції з питань благоустрою ДМР. Було виписано припис, після чого «Екологія-Д» сміття таки прибрала. Але результат такого прибирання переоцінити складно, кажуть місцеві.

На території, де знаходяться сміттєві баки, залишилася купа целофанових пакетів, пляшок і ганчірок, які при найменшому вітрі розлітаються по двору.

«Звичайно, ми незадоволені прибиранням. Треба ж все прибирати. Все сміття летить у двір», – розповіла мешканка будинку №62 Алла.

«Сміття не вивозили тижнів зо два. До баків на 2-3 метра неможливо було підійти, тому що люди ж уже накидали сміття», – говорить місцевий житель Дмитро.

Зазначений на сайті номер компанії, не доступний. Чому виникла така ситуація, журналістам з’ясувати не вдалося», – пише «Наше Місто».

Від себе додамо, що нині Дубінські за допомогою своїх підгодованих «активістів» намагаються закрити міський смітник Кам’янського і тим самим створити у місті сміттєвий колапс. Їх девіз зрозумілий – чим місту гірше, тим братам краще. Нинішня ситуація, коли Кам’янське визнано одним з кращих міст України з вивезення сміття, Дубінські та їх посіпак-«активістів» ніяк не влаштовує. А спровокувавши колапс, можна знову спробувати «протягнути» «Екологію Д» в Кам’янське і здирати з кам’янчан чималі гроші. А як «Екологія Д» вивозить сміття – ми вже побачили.

А, і ось ще що. Сьогодні кам’янчанам щедро «вішають локшину на вуха» не лише про «Екології Д», а й про ще одну фірмочку Дубінських – керуючу компанію «Лідер Комфорт», яка обіцяє якісно обслуговувати житловий фонд. Зрозуміло, що якість робіт «Лідер Комфорту» буде приблизно таке ж, як і у «Екології Д» – господарі-то у цих фірм одні й ті ж!

Про «якісній роботі» «Екології Д» в Дніпрі дивіться відео:

Джерело: 5692.com.ua

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: