Освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» запрошує на конкурс документальних фільмів

15 червень 2021 о 09:00 - 6102

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» запрошує на конкурс документальних фільмів

Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» пропонує зняти документальний фільм на смартфон.

Проєкт «Голоси регіонів України» це унікальний курс для українських документалістів з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум та Харкова. Протягом 3-х місяців автори зможуть вибудувати структуру готового задуму на основі французької школи та знімати епізоди майбутнього фільму. Професійні документалісти Анна Акулевич (Україна) та Володимир Лєон (Франція) допомагатимуть в реалізації документального фільму.

Ніяких вікових обмежень, головне бажання та здатність виражати себе за допомогою кіно-мови! Все, що потрібно для участі – смартфон.

Кінопроєкт шукає креативні ідеї документальних фільмів не більше 30 хв. за хронометражем. Фільми, що задають неочікувані ракурси та прагнуть впливати на гідність, свободу та права людини.

Подати заявку можна за посиланням: https://cutt.ly/xnUg478

Фінальний дедлайн прийому ідей — 5 липня 2021р. Серед заявок оберуть 8 найкращих ідей.

Що чекає на учасників?

6-денний семінар-практикум в Києві разом з  менторами проєкту. В цей період учасники працюватимуть над поглибленням ідеї та створенням основи майбутнього фільму. Згодом йде процес написання.

3-х місячне навчання в онлайн-форматі з менторами: розробка та просування проєктів від ідей до скаутингу, підхід до героїв, пошук художньо-виражальних засобів. Проведення семінарів, лекцій, письмові та відео-вправи.

5-денний майстер-клас в Києві. Презентація і показ тизерів міжнародним продюсерам, які проаналізують роботи та дадуть професійні відгуки створеним тизерам. Та головне – можливість зняти бажаний документальний фільм і представити його на міжнародному форумі EurasiaDoc.

Хто може взяти участь?

Це молодь з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум, Харкова. А саме — режисери документальних або ігрових фільмів, журналісти, письменники, студенти факультетів режисури та творчих спеціальностей, медіа, PR, режисери, які не мають фахової освіти, але мають власні відео роботи.

Перш за все чекають авторів, що аналізують сучасний світ, по новому дивляться на соціальні виклики та прагнуть на них впливати. У яких є ідея або історія власного міста, регіону, сім’ї, або будь-чого, що чіпляє.

Ніяких вікових обмежень немає, освіта вища, або неповна вища.

Участь в проєкті безкоштовна. Для учасників також враховане проживання та харчування у Києві за рахунок проєкту. Транспортні витрати програма не покриває.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: