Відбувся ІІ обласний фестиваль-конкурс «Перлинки Дніпропетровщини»

04 червень 2021 о 14:00 - 918

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Відбувся ІІ обласний фестиваль-конкурс «Перлинки Дніпропетровщини»

Попри карантинні обмеження, обласна рада вже вдруге організувала справжнє свято творчості для дітей. Днями були підведені підсумки другого обласного дистанційного фестивалю-конкурсу «Перлинки Дніпропетровщини», який проводиться під егідою Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Цьогоріч було подано понад 250 заявок від бажаючих взяти участь у конкурсі.

Це близько 1000 учасників, які змагалися у 4 номінаціях. Виступи оцінювало професійне журі: народні та заслужені артисти України, а в онлайн-режимі , рекомендований голова багатьох міжнародних журі музичних конкурсів Россі Йорданова .

«Дуже важко було визначатися з переможцями, бо кожний ваш виступ – це перлинка, але конкурс є конкурс. Ми детально переглянули кожен виступ і визначили 38 найсильніших юних талантів у своїх номінаціях. Обласна рада та виконавча дирекція асоціації вірять, що молодь та викладачі, які взяли участь в конкурсі «Перлинки Дніпропетровщини» – здобули прекрасний досвід, знайшли однодумців та отримали неоціненне професійне задоволення», — зазначила Тетяна Дацько, в.о. начальника управління моніторингу соціально-економічних процесів та підтримки місцевих ініціатив ДОР.

Результати та повний відеозапис ІІ фестивалю-конкурсу «Перлинки Дніпропетровщини»  будуть розміщені на сайті КП «Цифровий документообіг» та на фейсбук-сторінці Асоциації органів місцевого  самоврядування Дніпропетровщини.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: