На Монастирському острові зробили спуск до води для людей з інвалідністю

12 серпня 2021 о 13:00 - 7761

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


На Монастирському острові зробили спуск до води для людей з інвалідністю

На одному з пляжів Дніпра на Монастирському острові з’явився інклюзивний спуск у воду для людей з інвалідністю, завдяки якому такі громадяни мають змогу самостійно купатися у річці.

Про це пише прес-служба Дніпровської міської ради.

Цей інклюзивний спуск – єдиний в своєму роді в Україні. На інших вітчизняних пляжах є такі спуски, але це перший, що встановлено на відкритому просторі. Очікується, що кожного дня їм зможуть скористатися приблизно 10 людей.

“До облаштування інклюзивного спуску ми провели консультації з спеціальними організаціями людей з інвалідністю для того, щоб нововведення було максимально комфортним дл тих, хто буде їм безпосередньо користуватися”, – повідомив у коментарі прес-службі ДМР директор Комунального підприємства “Дирекція територій і об’єктів рекреації” Вадим Галицький, що відповідальний за встановлення об’єкта.

Людина пересідає не спеціальне крісло, яке і везе його до води. спуск у воду для людей з інвалідністю на пляжі Дніпра.

Принцип роботи устрою заключається в тому, що людина з інвалідністю сідає на стілець, який по спеціальному мосту спучкає її до води. Також подібний спуск планують встановити ще на одному пляжі міста – Мануїлівському.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: