29 нових квартир передадуть у власність лікарям ковідних відділень Дніпра

10 серпня 2021 о 16:00 - 4169

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


29 нових квартир передадуть у власність лікарям ковідних відділень Дніпра

Лікарям Дніпра, що працюють у ковідних відділеннях Кабінет міністрів надасть 29 нових квартир у реконструйованому “Домі прокатчика”.

Про це стало відомо з розпорядження Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Загалом, документ розпорядження Кабінету міністрів повідомляє про 10 цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що передаються у спільну власність територіальних громад Дніпропетровської області.

Будинок прокатників – унікальна будівля. Бібліотека на кожному поверсі, актовий зал і солярій на даху – таким був гуртожиток для робітників заводу ім. Петровського. Знаходиться Будинок прокатників на вулиці Караваєва, 13. Будівництво житлового будинку готельного типу на 2 000 чоловік за проектом архітектора Б. Кащенко почалося в 1935 році. Однак в результаті побудували гуртожиток набагато менше, ніж планувалося – на 436 місць. Воно складалося з рівних по місткості чоловічого і жіночого блоків.

Після повної реконструкції в 2021 році Будинок прокатника перетворився в Клубний будинок для медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірус.

Як “Лица” писали раніше у рубриці Інфраструктура:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: