Міська рада Дніпра проігнорувала рекомендації МОЗ та МОН щодо шкільних канікул

16 жовтня 2020 о 12:30 - 4785

adminadmin


Міська рада Дніпра проігнорувала рекомендації МОЗ та МОН щодо шкільних канікул

Нагадаємо, що 11 жовтня в. о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет у своєму Телеграм-каналі виявив намір підготувати й надіслати рекомендаційний лист щодо встановлення канікул у школах і дистанційного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти у період з 15 до 30 жовтня.

Він додав, що разом із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим має намір подавати таку ж пропозицію від МОН і МОЗ на розгляд комісії з ТЕБ та НС. Вже 12 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ця пропозиція була ухвалена.

Дніпропетровська облдержадміністрація після засідання обласної комісії ТЕБ та НС підтримала ініціативу і також рекомендувала керівництву навчальних закладів регіону запровадити канікули та дистанційне навчання з 15 до 30 жовтня.

15 жовтня в Дніпрі пройшло засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня за головуванням заступника міського голови Михайла Лисенка. Комісія прийняла рішення провести осінні канікули в закладах середньої освіти з 22 по 30 жовтня, чим, по суті, подовжила їх тривалість на 2 дні.

Не відомо, якими мотивами керувалися міські можновладці, але за офіційними даними Дніпропетровської обласної ради, на Дніпропетровщині станом на сьогодні випадки COVID-19 зареєстровані у 224 закладах освіти, в яких захворіло 475 осіб, в т. ч. дітей — 210, працівників — 265. На самоізоляції наразі перебувають 124 класи, 14 з яких додалися протягом останніх 24 годин.

Раніше «Лица» повідомляли, що міський голова Дніпра презентував 1-шу серію фільму про боротьбу міста з коронавірусом, в якому виявилося досить багато елементів передвиборчого піару. Також міська рада, спираючись на думку невідомих спеціалістів, звинуватила студентів у розповсюдженні COVID-19.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: