Міський голова Дніпра презентував 1-шу серію фільму про боротьбу міста з COVID-19

11 жовтня 2020 о 18:30 - 2920

adminadmin


Міський голова Дніпра презентував 1-шу серію фільму про боротьбу міста з COVID-19

На своїй власній сторінці у Facebook міський голова Дніпра Борис Філатов виклав 15-хвилинну документальну стрічку, присвячену боротьбі міста із коронавірусом.

Головними героями фільму стали медичні працівники лікарень №9 та №21, а також інші люди, причетні до обслуговування та підготовки медзакладів до пандемії.

Вартові Дніпра 2020. 1 серія.

Фільм про боротьбу дніпровських медиків з епідемією «коронавірусу» COVID-19.Героями фільму стали лікарі та медсестри лікарень №21 та №9, а так же лікарі швидкої допомоги, співробітники поліції, комунальники, які обробляли будівлі.Вартові Дніпра 2020. 1 серія.

Опубліковано Борисом Філатовим Субота, 10 жовтня 2020 р.

 

Але своє слово сказали й політики:

«Працювала ціла група людей, також ми підключили різні волонтерські фонди. Ми сформували специфікації, та швидко знайшли можливості купити та привезти сюди (до Дніпра — прим. ред.) засоби індивідуального захисту», — саме такий коментар дав голова Громадської ради при Дніпровській міській раді Геннадій Корбан.

Здається, що міські можновладці не проти використати героїчні дії лікарів та персоналу медичних закладів для передвиборчого піару та власних політичних амбіцій.

Наша редакція слідкуватиме за виходом нових серій фільму.

Раніше «Лица» писали про 201 випадок COVID-19 за останні 24 години та повідомляли, що експерти пропонують перерозподілити гроші фонду боротьби з коронавірусом для більш доцільного їх використання.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: