На Дніпропетровщині змінилися карантинні зони COVID-19

14 жовтня 2020 о 13:45 - 3722

adminadmin


На Дніпропетровщині змінилися карантинні зони COVID-19

Нагадаємо, що 5 жовтня Дніпро перейшов до «помаранчевої» зони. Наступного дня це затвердила комісія з питань ТЕБ та НС.

13 жовтня державна та обласна комісії ТЕБ та НС знову переглянули епідемічні зони поширення коронавірусної хвороби.

Дніпро й надалі продовжуватиме знаходитися в «помаранчевій» зоні, але відтепер до нього приєднався ще й Дніпровський район.

У «жовтій» зоні опинилися Кривий Ріг, Тернівка, Новомосковськ, Павлоград, Синельникове, а також Петриківський, П’ятихатський і Солонянський райони.

Решта населених пунктів — у «зеленій».

«Продовжуємо протистояти епідемії COVID-19. Адже загроза не минула, захворюваність й надалі збільшується, особливо у Дніпрі, — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. — На засіданні обласної комісії ТЕБ та НС затвердили пункти, які покликані зупинити поширення хвороби. Зокрема, взяли до уваги рекомендації міністерства освіти і науки України. Серед яких — рекомендувати школам провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня, а вищим навчальним закладам і профтехам піти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада».

Голова ДніпрОДА Олександр Бондаренко додав, що в області посилюватимуть перевірки дотримання правил карантину. Розглядають можливість залучати до роботи у стаціонарах інтернів та студентів старших курсів вищих медичних навчальних закладів.

Також ви можете ознайомитися із нашим аналітичним матеріалом стосовно щомісячної смертності від COVID-19 та прочитати ексклюзивне інтерв’ю з жінкою, що вже поборола коронавірусну хворобу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: