Люди – не «системи». Люди – «за» людей. Чому на місцевих виборах-2020 варто підтримати «Команду Дніпра»?

17 жовтня 2020 о 09:00 - 2716
Люди – не «системи». Люди – «за» людей. Чому на місцевих виборах-2020 варто підтримати «Команду Дніпра»?

«Команда Дніпра» – нова політична партія, сформована за нетиповим принципом – це союз громадян, які є співвласниками міста, в якому вони живуть.

Лідер політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Клімова повідомила, що завдяки такому усвідомленому цивільному союзу, Дніпро зможе впевнено рухатися в майбутнє.

У новому складі місцевого самоврядування основним пріоритетом повинна стати особистість, а контрольно-репресивні заходи по відношенню до активних громадян – залишитися на «берегах 90-х».

«Зараз, напередодні місцевих виборів, ми хочемо заявити про те, що в новому складі місцевого самоврядування основним пріоритетом повинна стати особистість і людина. Нам необхідно «відчалити» від берегів 90-тих і забути, що таке неетичне ставлення, корупція і «схеми». Дніпро повинен зробити крок в майбутнє і приєднатися до великої європейської сім’ї з демократичними цінностями, де людина стане на чолі кута. Ми повинні піти від контрольно-репресивних заходів по відношенню до активних громадян і об’єднати громаду, щоб зайнятися містом всерйоз», – сказала Олександра Клімова.

За її словами, Дніпро – мегаполіс з великим потенціалом, і саме дніпряни зможуть його відбудувати і зробити своє життя комфортним.

Член політичної партії «Команда Дніпра» Віталій Щербина розповів, що місто потребує таких ініціативних молодих людей, готових міняти Дніпро.

«Для того, щоб місто гідно розвивалося, потрібна професійна команда, яка не говорить, що потрібно робити, а бере і робить. Вона є – це «Команда Дніпра» на чолі з кандидатом в мери міста Дмитром Семеренком. Це нові молоді ініціативні люди, які дивляться на Дніпро з іншого ракурсу, свіжим поглядом, який так необхідний для розвитку міста. «Команда Дніпра» – люди не «системи», а люди «за» людей – культурні, цілеспрямовані й освічені», – повідомив він.

Нагадаємо, раніше «Команда Дніпра» представила кандидатів від АНД та Новокодацького районів міста. Ними стали Євген Поляруш, Денис Лазько, Марина Медведська, Таміла Терлецька, Таміла Іванчук, Антон Чернета, Вікторія Халецька, Дарина Поляруш та інші.

Кандидати розкрили своє бачення змін і розвитку районів, обговорили нагальні проблеми, які є в округах, і перспективи їх вирішення.

Також «Команда Дніпра» наполягає на необхідності перенесення місцевих виборів через пандемію COVID-19.

 

Поділитися: