Небайдужі дніпряни до Дня міста приурочили флешмоб «Город Болен» (фото, відео)

13 вересня 2020 о 03:09 - 4309

verasta3verasta3


Небайдужі дніпряни до Дня міста приурочили флешмоб «Город Болен» (фото, відео)

Зелене озеро, аварійний міст та занедбані дитячі майданчики… У такому стані парк Глоби вже не перший рік.

Місто хворе…

Флешмоб з такою назвою сьогодні запустила компанія небайдужих жителів Дніпра. Приурочили подію до Дня міста. Хочуть показати – у Дніпра є хронічні хвороби.

Почали з центрального парку ім. Глоби. Раніше у місцевої дітвори це біло улюблене місце відпочинку, а тепер своїх дітей вони сюди не приводять, бо…  небезпечно для життя.

Комунікації зруйновані, гойдалки іржаві, не придатні для використання, всюди шматки арматури стирчать, на східцях повідпадав бетон, неможливо по них ходити.

Щоб привернути увагу керівництва міста, Роман із друзями вирішили запустити флешмоб «Місто хворе». Взяли червоні стрічки, обв’язали  найкритичніші місця. Розпочали з парку Глоби, бо він – серце міста. Тут «рана на рані», заявляють учасники.

«Я і так плачу податки цьому місту, я поповнюю бюджет, але тепер я повинен витрачати гроші на червоні стрічки, щоб ходити і вказувати міській владі, що потрібно виправити.  Замість самовихваляння за мільйони бюджетних гривень, могли б за 5 років хоч трохи привести в порядок центральний парк». А основні визначні пам’ятки після стількох років забуття, реставрувати буде вже вкрай складно», – впевнені ініціатори флешмоба «# ГородБолен».

«Я, наприклад, вже кілька років не ходжу сюди з дітьми відпочивати. Просто тому, що це небезпечно.  А так шкода, адже моє дитинство пройшло тут, хотілося б і розділяти свої приємні спогади і створювати такі ж, але вже для своїх дітей», – ділиться наболілим відвідувачка парку.

Парк Глоби – це тільки початок. На цьому ініціатори не збираються зупинятися і запрошують прилучитися до флешмобу усіх мешканців міста, сподіваючись, що їх ініціатива не залишить містян байдужими: вони знайдуть сили та час взяти кілька червоних стрічок і обв’язати ті місця,  які їм наболіли більш за все, сфотографувати чи зняти на відео і викласти у соцмережу з хештегом «# ГородБолен».

«Приєднатися до флешмобу «# ГородБолен» дуже просто: ви знаєте локацію, яку міська влада активно ігнорує або робить, але кожного разу погано, робите фото або відео і розміщуєте в будь-якій соцмережі з хештегом «# ГородБолен», – говорить один із ініціаторів Ігор.

Активісти впевнені, якщо їх флешмоб масово підтримають городяни, то хоча б на одну «хворобу» у міста може стати менше.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: