Корупційна схема на 10 млн гривень: у Дніпрі ліквідують скандальне КП “Гідроспоруди”

21 червень 2021 о 16:00 - 7036

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Корупційна схема на 10 млн гривень: у Дніпрі ліквідують скандальне КП “Гідроспоруди”

Дніпровська міська рада прийняла рішення ліквідувати скандальне комунальне підприємство “Гідроспоруди”, керівництво якого було замішано у корупційних схемах.

Про це йдеться у документі розпорядження міського голови від 11.06.2021 р.

Як “Лица” повідомляли раніше, посадовці даного комунального підприємства у проміжок з 2019 по 2020 роки налагодили декілька корупційних схем і загалом “відмили” бюджетних коштів на суму понад 10 млн гривень.

Кошти, що були привласнені посадовими особами, виділялися міською радою Дніпра на благоустрій міста, а корупційна схема, яку налагодили злочинці, була достатньо банальною: КП “Гідроспоруди” оголошувало тендери, у більшості з яких перемагала одна фірма – ТОВ “Мегамаркет Сервіс”. Ще в лютому 2021 року “Лица” писали про те, що комунальне підприємство обрало переможцем тендеру цю компанію, коли вона вже знаходилася під слідством.

Основною діяльністю КП “Гідроспоруди” є утримання і ремонт дренажно-дощевих каналізаційних систем, наприклад забезпечення вулиць міста лівневками та дощоприймачами. Беручи до уваги той факт, що кожна масштабна негода для Дніпра закінчується транспортним колапсом, великими калюжами та затопленими вулицями, можна зробити висновок, що посадові особи не виконували жодних робіт. Це при тому, що тільки за 2020 рік комунальне підприємство уклало угод з ТОВ “Мегамаркет Сервіс” на суму понад 28 млн гривень.

 

У березні Державна фіскальна служба разом із Національною поліцією завершила досудове розслідування. Тепер, зібравши повну доказову базу та оголосивши підозру трьом фігурантам, справу буде розглядати суд. Дніпровська міська рада, в свою чергу, не дочекавшись рішення суду, прийняла рішення створити ліквідаційну комісію і, врешті-решт, припинити існування скандального КП.

Як ми повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: