Дніпровське КП «Гідроспоруди» віддало підряд фірмі, що знаходиться під слідством

04 лютого 2021 о 12:15 - 1501
Дніпровське КП «Гідроспоруди» віддало підряд фірмі, що знаходиться під слідством

14 січня 2021 року КП «Гідроспоруди» Дніпровського міськради уклало договір з ТОВ «Мегамаркет Сервіс» на надання послуг з утримання лівневок і дощоприймачів на суму 4,4 мільйона гривень

Про це повідомляє Бюро.UA з посиланням на тендер, що відбувся 18 грудня минулого року.

«Мегамеркет Сервіс» входить до числа найбільших підрядників «Гідроспоруди», минулого року комунальне підприємство уклало з ним угод на понад 28 млн грн. У всіх тендерах конкурентом фірми вступило запорізьке ТОВ «Будмонтажснаб» з вищою ціною, яку воно не змінювало на торгах.  Пропозицію конкурента з нижчою ціною – ТОВ «Гідра-Сервіс» відхилили через невідповідність кваліфікаційним критеріям.

У вересні минулого року директору КП «Гідроспоруди» Валентину Лазарєву та директору «Мегамеркет Сервіс» Олегу Кірпіченкову в рамках кримінального провадження №42020040000000363 від 17 червня 2020 року були вручені підозри  згідно ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 и ч.5 ст.191 КК України. За версією правоохоронців, замість фірми замовлені їй роботи виконували самі працівники комунального підприємства за власну зарплату.

В підсумку, Кірпіченко нині під цілодобовим домашнім арештом, а Лазарєв – під нічним домашнім арештом.  19 січня арешт їм було продовжено на два місяці, хоча вже 4 лютого начальнику «Гідроспоруди» спливає строк відсторонення від посади. За відсутності керівників угоду на цей раз підписали в.о. начальника КП Михайло Ступак та  засновник- уповноважений представник Вадим Клюєнков.

Мешканець Кременчука Вадим Клюєнков та дніпрянин Олег Кірпіченков заснували «Мегамеркет Сервіс» в 2017 році.  Ними також було створено підприємство зі схожою назвою  – ТОВ «Мегамаркет-Сервіс». Зареєстрований за цією фірмою номер телефону +380676334985 належить жительці села Вільне Дніпропетровської області Світлані Белущенко.

На місцевих виборах восени 2020 року Белущенко балотувалася в депутати сільради на Дніпропетровщині від партії «Пропозиція», яку називають проектом мера Дніпра. Белущенко вказала, що працює провідним фахівцем в «Мегамеркет Сервіс».

Нагадаємо, у Дніпрі розпочнеться перша стадія проєктування будівництва крематорію.

 

 

 

Поділитися: