У Дніпрі розпочнеться перша стадія проєктування будівництва крематорію

03 лютого 2021 о 19:30 - 1875

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Дніпрі розпочнеться перша стадія проєктування будівництва крематорію

Міськрада замовляє послуги з техніко-економічного обґрунтування будівництва крематорію.

Про це передає Depo.Дніпро.

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради через систему Prozorro за спрощеною процедурою замовляє виконання проєктно-вишукувальних робіт по об’єкту “Будівництво крематорію в районі кладовища по шосе Запорізькому, 55А із сторони вул. Аеропортівської у м. Дніпрі”.

Підрядник має за 1,4 млн гривень виконати техніко-економічного обґрунтування будівництва крематорію. Такі роботи є першою стадією проектування будівництва.

У проекті мають бути прораховані інженерно – геодезичні роботи та інженерно – геологічні вишукування, що складатимуться з шести свердловин глибиною 15 метрів.

У новому крематорії будуть дві печі (1 робоча, 1 перспектива розвитку). Орієнтована площа будівлі складає – близько 1500 квадратних метри.

Архітектурними рішеннями мають бути передбачені приміщення:

  • приймання померлих (тамбур-вестибюль, приміщення огляду, приміщення для зберігання померлих до кремації – холодильна камера, приміщення для реєстрації надходження померлих та відправлення урн);
  • кремації з приміщенням оператора, обробки та зберігання праху (кремаційний зал з передпічною зоною, приміщення для газоочисного обладнання, кімната відпочинку та психологічного розвантаження операторів кремаційних печей з душем та санвузлами, приміщення для оброблення останків після кремації, що включають у себе приміщення для охолодження праху та кремуляторну, сховище для урн із прахом,ремонтна майстерня); за потреби кремаційний зал дозволено поєднувати з приміщенням для обробки останків після кремації;
  • інженерно-технічне (приміщення інженерних служб, приміщення для зберігання та миття катафалків-візків, кімната прибиральників, комора для інвентарю);
  • вестибюль з приймальнею для відвідувачів, санвузли для  відвідувачів.

Також ми писали: Комунальне окозамилювання: тендери КП УРЕА в Дніпрі розігрують між співробітниками підрядника-фаворита.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: