Головний санітарний лікар області отримав нагрудний знак «За заслуги перед громадою»

28 жовтня 2020 о 13:30 - 1183

adminadmin


Головний санітарний лікар області отримав нагрудний знак «За заслуги перед громадою»

27 жовтня головний санітарний лікар Дніпропетровщини Роман Чуб отримав нагрудний знак «За заслуги перед громадою». Вручив нагороду голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

«Я особисто вдячний Роману Валентиновичу за мужність, яку він проявив під час піку епідеміологічної загрози. Саме він, незважаючи на високий ризик зараження, велике моральне і фізичне навантаження, часто підміняючи своїх співробітників, щодня працює заради здоров’я і життя інших людей», — сказав Святослав Олійник.

Нагадаємо, що Роман Чуб став очільником ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ» у червні цього року. Він зайняв місце Олександра Штепи, звільненого внаслідок перевірок його діяльності комісіями МОЗ та правоохоронних органів. Причиною розслідування стала підозра у недостовірності й спотворенні результатів ПЛР тестів на COVID-19.

Роман Чуб регулярно звітує перед обласною владою щодо захворюваності на COVID-19 у регіоні. Нещодавно він назвав Дніпро антилідером області й країни через надзвичайну кількість хворих на коронавірусну інфекцію й припустив, що місто може опинитися в «червоній» карантинній зоні.

Раніше «Лица» повідомляли, що на Дніпропетровщині відремонтують мережі кисневого забезпечення, необхідні для надання допомоги пацієнтам з утрудненим диханням, та куплять нові кисневі концентратори. На це держава виділила 60 млн грн, з яких Дніпро отримав 18,7 млн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: