Системи кисневого забезпечення лікарень Дніпропетровщини відремонтують за 60 млн грн

27 жовтня 2020 о 15:30 - 2062

adminadmin


Системи кисневого забезпечення лікарень Дніпропетровщини відремонтують за 60 млн грн

У госпітальних базах Дніпропетровщини відремонтують мережі кисневого забезпечення, необхідні для надання допомоги пацієнтам з утрудненим диханням. Також медзаклади поповнять новими кисневими концентраторами.

На це виділили понад 60 млн грн державної субвенції, третину з яких (18,7 млн грн) — Дніпру. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко:

«Під час епідемії маємо забезпечити госпітальні бази регіону всім необхідним, аби пацієнти могли отримати вчасну та якісну медичну допомогу. На нашу область виділили з держбюджету понад 60 млн грн. Наразі кошти вже надійшли до міст, в яких розташовані опорні заклади. Там розпочинають процедури закупівель».

Кисневі концентратори придбають для госпітальних баз, розташованих у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Новомосковську, Павлограді, Першотравенську, Синельниковому. Закуплене обладнання стане у пригоді пацієнтам з утрудненим диханням — наситить їхню кров киснем.

Також у медзакладах відремонтують наявні кисневі станції.

«Майже третину отриманих коштів направили на оновлення систем кисневого забезпечення та придбання концентраторів для госпітальних баз Дніпра, оскільки саме в обласному центрі найскладніша епідситуація. Там із початку пандемії зафіксовано майже 8,5 тис. випадків коронавірусу», — додав Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, що станом на сьогодні в Дніпропетровській області зафіксовано 13.418 випадків COVID-19. Тільки протягом останньої доби наявність хвороби підтвердили 274 особи, а 8 — загинули. Рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС регіон залишився в «помаранчевій» зоні.

Також «Лица» писали про вибори, що відбулися 25 жовтня під час карантину: і відвідувачі, і працівники дільниць у багатьох випадках ігнорували рекомендації МОЗ щодо протиепідемічних заходів та дозволяли собі недоречні жарти.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: