Дніпропетровщина залишилася в «помаранчевій» зоні

26 жовтня 2020 о 18:30 - 2617

adminadmin


Дніпропетровщина залишилася в «помаранчевій» зоні

Нагадаємо, що 19 жовтня 13 міст та 22 райони Дніпропетровщини у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 перейшли до «помаранчевої» зони.

23 жовтня Державна комісія з ТЕБ та НС провела позачергове засідання, на якому були затверджені нові карантинні зони.

Від сьогодні на Україні діє оновлене зонування, проте для Дніпропетровської області нічого не змінилося: як і раніше, Дніпро, Вільногірськ, Кам’янське, Жовті Води, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Першотравенськ, Покров, Синельникове, Тернівка, а також Дніпровський, Апостолівський, Васильківський, Верхньодніпровський, Криворізький, Криничанський, Магдалинівський, Межівський, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський, Петриківський, Петропавлівський, Покровський, П’ятихатський, Синельниківський, Солонянський, Софіївський, Томаківський, Царичанський, Широківський та Юр’ївський райони будуть «помаранчевими».

Натомість статус «червоних» отримали 100 адміністративних одиниць: усі 15 адміністративних одиниць Луганської області через перевищення показника зайнятості ліжок у 75% 5 днів поспіль та 85 адміністративних одиниць з 18 регіонів України через перевищення показника захворюваності за останні 14 днів у 320 осіб на 100 тисяч населення. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

У «зеленій» зоні в Україні на сьогодні залишилися тільки 27 адміністративних одиниць, коли тиждень тому їх було вдвічі більше.

Також «Лица» писали, яким було голосування під час пандемії: багато людей нехтували протиепідемічними заходами й недоречно жартували, а працівники дільниць не завжди сумлінно ставилися до обов’язку забезпечити максимальну безпеку виборчого процесу. Більш детально у матеріалі за посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: