«Хворі звертаються, як правило, вже у запущених випадках», — головний санітарний лікар

09 жовтня 2020 о 18:00 - 3962

adminadmin


«Хворі звертаються, як правило, вже у запущених випадках», — головний санітарний лікар

9 жовтня відбулася пресконференція головного санітарного лікаря області Романа Чуба стосовно ситуації із COVID-19 у медзакладах і школах, про вибори в умовах карантину та можливе нове зонування. Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Роман Чуб назвав Дніпро антилідером області й країни із 242,6 випадку на 100 тис. населення при нормі в 160 випадків. Це може призвести до переведення міста з «помаранчевої» зони в «червону», якщо відповідне рішення ухвалить комісія з ТЕБ і НС.

Головний санітарний лікар Дніпропетровщини наголосив, що переповненість лікарень пов’язана із несвоєчасним зверненням людей до лікарів, що призводить до більш складного перебігу хвороби та подовжує процес лікування.

Роман Чуб констатував:

«Медики також хворіють. Всього з 596 випадків COVID-19, 392 одужали. Лікуються зараз 132 медпрацівники: амбулаторно — 103, стаціонарно — 29 осіб. У навчальних закладах статистика погіршується. На самоізоляції перебувають 154 класи, 186 дітей хворіють, 11 нових випадків зафіксовано за останню добу. На самоізоляції перебуває 4.612 дітей. Серед вчителів — 230 хворіють на коронавірусну інфекцію. Ще 404 педагоги на самоізоляції».

Також він нагадав складові безпечних місцевих виборів 2020 року:

  • температурний скринінг;
  • дезінфекція приміщень;
  • вологе прибирання;
  • зонація потоків виборців;
  • відстань між людьми не менше метра.

Також «Лица» писали про онлайн-конференцію, присвячену неефективному розподілу коштів фонду боротьби з COVID-19, та переповненість реанімації лікарні ім. І. І. Мечникова для хворих на коронавірус втричі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: