Через приїзд посадовців у Дніпрі тимчасово відключили світлофори: місто стоїть у заторах

27 травня 2021 о 10:45 - 560

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Через приїзд посадовців у Дніпрі тимчасово відключили світлофори: місто стоїть у заторах

Вранці 27 травня водіїв в Дніпрі чекав сюрприз: чи не на кожному аварійному перехресті стояли регулювальники, а світлофори були відключені. Як наслідок місто стало в пробках.

Як повідомляють “Лица” з посиланням на Інформатор, це відбулося через конференцію UkraineInvvest Talks:Dnipro, на яку зберуться топові чиновники і бізнесмени України, у числі яких прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За класикою жанру, ситуацію на дорогах “в свої руки” співробітники поліції взяли задовго до цього. Практично на кожному перехресті, де навіть в спокійні дні жвавих трафік, стоять регулювальники.

Днепр застрял в пробкахВ город приехали топовые чиновники и бизнесмены Украины

У тих водіїв, чий маршрут пролягав через багатосмугові вулиці, був шанс випити кави перед початком робочого дня. В інших частинах люди змушені були нудиться в пробках. Бізнес-форум триватиме весь день і закінчиться приблизно до 22.00, тому залишається сподіватися, що пан Прем’єр не вирішить покинути Дніпро в годину пік і остаточно не знищить нервову систему автовласників.

Як “Лица” писали раніше:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: