СБУ викрила оборудку з продажу державних посад

27 травня 2021 о 10:00 - 350

AvatarVirsavia Gonchar


СБУ викрила оборудку з продажу державних посад

Служба безпеки України викрила групу, учасники якої продавали посади держслужбовців, нібито маючи зв’язки з вищими ешелонами влади.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Служба безпеки України викрила організовану групу, учасники якої пропонували посади держслужбовців, нібито маючи зв’язки у вищих ешелонах влади. Посаду Голови Кіровоградської обласної держадміністрації ділки оцінили у $3,5 млн.

Організувала оборудку мешканка тимчасово окупованої території Луганщини, яка телефоном координувала діяльність спільників.

Співробітники СБ України зафіксували участь у злочинній схемі громадського активіста, керівника низки благодійних та антикорупційних організацій. Він під час обговорення «кадрових питань» з кандидатами представлявся Радником Президента України і стверджував, що погоджує призначення на керівні посади з керівництвом РНБО та Офісом Президента.

Правоохоронці затримали двох учасників групи, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, в одному з київських банків після отримання усієї суми хабара.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Раніше “Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: